Kaczorowska "płacze z bezsilności". Gwiazda wyznała gorzką prawdę

15

Na pozór życie Agnieszki Kaczorowskiej wydaje się wręcz idealne. W rzeczywistości jednak wcale nie jest tak kolorowe. Artystka w końcu wyznała gorzką prawdę. Wyraźnie podkreśliła, że zdarza jej się "płakać z bezsilności". Czasem trudy dnia codziennego po prostu ją przytłaczają.

Kaczorowska "płacze z bezsilności". Gwiazda wyznała gorzką prawdę
Agnieszka Kaczorowska została trenerką mentalną (AKPA)

Agnieszka Kaczorowska wybiła się dzięki serialowi "Klan". Jakiś czas temu celebrytka wywołała ogrom kontrowersji. Wszystko za sprawą jej wynurzeń na temat rzekomej "mody na brzydotę".

Kaczorowska postawiła niezwykle kontrowersyjną tezę. Stwierdziła, że coraz więcej znanych osób "na siłę" chce pokazywać swoją zwyczajność. Tym samym zasugerowała, że lepiej przekłamywać rzeczywistość i w sieci prezentować jedynie wyidealizowane obrazki.

Wokół tancerki rozpętała się niemała burza. Niektórzy jej przytaknęli, ale byli też tacy, którzy ostro zrugali Kaczorowską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Patrycja Markowska: "Muszę mieć siłę dla siebie i syna"

Tymczasem wydaje się, że Kaczorowska w końcu "pękła". Od dawna pokazywała w sieci obrazki, które wskazywały na to, że jej życie jest wręcz idealne. Jak wygląda naprawdę? Aktorka postanowiła o wszystkim opowiedzieć w rozmowie z serwisem party.pl.

Agnieszka Kaczorowska wprost o swoim życiu

Podczas wspomnianego wywiadu celebrytka bardzo mocno się otworzyła. Wyznała, że momentami jest jej naprawdę trudno. - Ja też czasem płaczę z bezsilności. Ja też mam takie dni. Też jestem człowiekiem - podkreśliła aktorka znana choćby z roli Bożenki w "Klanie".

Agnieszka Kaczorowska wprost mówiła o macierzyństwie. Zauważała, że trudy połączone są z pozytywnymi aspektami.

Równolegle z tym, co jest przytłaczające i trudne, płynie tyle wspaniałości z bycia rodzicem i tyle można z tego czerpać dla siebie, że szkoda by było, żeby niektórzy tylko i wyłącznie ze strachu, bo znają jedną część tego wszystkiego, rezygnowali z tego, co mogliby mieć piękne
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić