Kaczorowska znowu krytykuje Polaków. Teraz nie podoba jej się "trend na narzekanie"

33

W najnowszym wywiadzie Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny skrytykowała trendy obecne w mediach społecznościowych. Teraz nie spodobał jej się "trend na narzekanie".

Kaczorowska znowu krytykuje Polaków. Teraz nie podoba jej się "trend na narzekanie"
Agnieszka Kaczorowska krytykuje kolejne trendy. (Instagram)

Agnieszka Kaczorowska kilka tygodni temu zasłynęła postem, w którym wyznała, że nie podoba jej się "modą na brzydotę". Celebrytki i gwiazdy z Instagrama licznie odpowiedziały na słowa aktorki, krytykując wszystko, co napisała. Kaczorowska broni jednak swojego zdania, a teraz postanowiła jeszcze skrytykować kolejny trend.

Agnieszka Kaczorowska znów narzeka

Aktorka udzieliła wywiadu dla "Wprost". Nie tylko wróciła do słynnej afery, ale także wypowiedziała się na temat popularnego jej zdaniem "narzekania". Kaczorowska, która wkrótce po raz drugi zostanie mamą, skupiła się przede wszystkim na "narzekaniu w ciąży".

Czytaj także: Agnieszka Kaczorowska krytykuje "zwyczajne" kobiety. "Zapanowała moda na brzydotę"

Narzekanie na Instagramie, jak jest źle i ciężko, do niczego nie prowadzi. Dużo osób pyta mnie, jaki był mój pierwszy poród. Ja mówię, że piękny - powiedziała aktorka.

Aktorka dodała, że ma "nadzieję, że obecny trend na narzekanie kiedyś wreszcie się zmieni". W wywiadzie powiedziała, że wciąż jest zaskoczona odbiorem jej ostatniej wypowiedzi i nie sądziła, że spadnie na nią taka lawina krytyki. Mimo to dobrze sobie z tą sytuacją radzi.

Ostatnie tygodnie pokazały, że lepiej się nie wypowiadać, siedzieć cicho. (...) Ja od zawsze mam zasadę, że takich ludzi blokuję, ograniczam, wyrzucam, kasuję - powiedziała Kaczorowska.
Zobacz także: Obowiązek szczepień na COVID-19. Które grupy zawodowe są bardziej zagrożone? Prof. Flisiak wymienia
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić