aktualizacja 

"Pro-life w praktyce". Ciężarna Kaja Godek zafundowała sobie sesję

709

Kaja Godek spodziewa się czwartego dziecka. Aktywistka pro-life pochwaliła się w mediach społecznościowych wyjątkową sesją ciążową. "Pośród dziesiątek spraw związanych z obroną życia jest też pro-life w praktyce" - napisała.

"Pro-life w praktyce". Ciężarna Kaja Godek zafundowała sobie sesję
Kaja Godek (Wikimedia Commos, Fundacja Życie i Rodzina)

Kaja Godek jest jedną z najbardziej znanych aktywistek antyaborcyjnych w Polsce. Jest także autorką projektu "Zatrzymać aborcję", który zakłada całkowity zakaz usuwania ciąży, również w przypadku letalnych wad płodu i zagrożenia życia matki.

Godek działa także przeciwko społeczności LGBT. W sierpniu ubiegłego roku złożyła w Sejmie projekt ustawy dotyczącej "zakazu promocji LGBT".

Tymczasem aktywistka pro-life już niedługo kolejny raz zostanie mamą. O swojej czwartej ciąży poinformowała pod koniec lutego. "Zdjęcia z mediów, które były w sądzie, nie pozostawiają już wątpliwości: od jakiegoś czasu nie jestem już mamą trójki, ale czwórki. I jestem najszczęśliwsza na świecie" – napisała wówczas Kaja Godek.

39-letnia aktywistka ma dwie córki i syna. Chłopiec urodził się z zespołem Downa.

W niedzielę wieczorem Kaja Godek pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji ciążowej, którą wykonała jej znajoma fotografka. Na zdjęciach widzimy elegancko ubraną aktywistkę w pełnym makijażu i wystylizowanej fryzurze.

Przerywnik. Pośród dziesiątek spraw związanych z obroną życia jest też pro-life w praktyce. Czekam na Ciebie, Kochanie, i nie mogę się doczekać. Myślę, jak wyglądasz, jak się czujesz, czy Ci dobrze. Znajoma zadbała, by zrobić nam pamiątkę z naszych wspólnych chwil, ciekawe, czy Ci się spodoba? - napisąła aktywistka.

Fani Kai Godek nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Oto kilka z nich: "Super pani wygląda! Szczęśliwego rozwiązania", "Ślicznie pani wygląda, tak bardzo kobieco", "Pięknie wyglądacie. Ciąża ci służy"

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: "Zapomnieli". Mucha oskarża. Padło nazwisko Godek
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić