Gwiazda programu TVN "Mask Singer" podpadła widzom. Uderzyła w Polskę

475

Kolejna osoba odpadła z nowego programu rozrywkowego TVN "Mask Singer". W sobotnim odcinku nie zabrakło emocji. Słowa gwiazdy, która musiała zdjąć maskę, oburzyły niektórych internautów.

Gwiazda programu TVN "Mask Singer" podpadła widzom. Uderzyła w Polskę
Barbara Kurdej-Szatan wcieliła się w rolę Ważki (screen z programu TVN "Mask Singer")

W sobotę wyemitowano kolejny odcinek programu "Mask Singer. Tydzień wcześniej z programem pożegnała się Dorota Gardias, która ukrywała się w kostiumie Róży. Ostatni odcinek wywołał jeszcze więcej emocji.

Wszystko za sprawą wypowiedzi gwiazdy, która musiała zdjąć maskę i ujawnić, kim jest. Jury i zgromadzona w studiu publiczność zadecydowali, że w tym odcinku swoją tożsamość ujawni Ważka. Pod kolorowym kostiumem ukrywała się Barbara Kurdej-Szatan.

Mimo że aktorka w ostatnim czasie zmagała się ze sporą falą krytyki, część widowni ciepło oceniła jej występy i umiejętności wokalne. Wielu internautów było rozczarowanych, że już nie będą mogli dłużej podziwiać show Kurdej-Szatan.

"Ważka pokazała się z rewelacyjnej strony", "Basia jako Ważka była świetna w każdym odcinku", "Basia rewelacyjna" - zachwycali się internauci w komentarzach w mediach społecznościowych.

Niektórym jednak nie spodobała się wypowiedź aktorki, kiedy dowiedziała się, że musi opuścić program. Kurdej-Szatan przyznała, że dobrze jej było ukrywać się pod maską.

To była wspaniała przygoda. Ja bardzo żałuję, bo dobrze mi było w tym ukryciu, wiecie? W tym kraju dobrze tak się czasem skryć. Szkoda, żałuję, że już nie będę mogła się poukrywać - mówiła aktorka.

Na Instagramie pojawiło się wiele słów krytyki pod adresem aktorki. "Te antypolskie teksty zarówno jury, jak i uczestników, to dno. Włączyłam dzisiaj ten program tylko na chwilę na końcówkę, a usłyszałam od razu dziwną wypowiedź Basi. Dziwię się, że ktoś to ogląda i sponsoruje", "Jeszcze to jej gadanie, że fajnie się schować pod maską w Polsce - czytamy w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Michał Wiśniewski BRONI wokalu Karoliny Pisarek: "Ja się cieszę, że to jest NIEDOSKONAŁE"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić