Kalczyńska o zawodowych planach dzieci. Pójdą w jej ślady?

7

Anna Kalczyńska opowiedziała o swoich najbliższych. Wyznała, jak wygląda jej życie rodzinne. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła też, czy jej dzieci mają predyspozycje do pracy w mediach. Wiele wskazuje na to, że pójdą w jej ślady.

Kalczyńska o zawodowych planach dzieci. Pójdą w jej ślady?
Kalczyńska o zawodowych planach dzieci. Pójdą w jej ślady? (AKPA, AKPA)

Anna Kalczyńska to polska dziennikarka telewizyjna. Od kilku lat występuje w porannym programie "Dzień Dobry TVN". Prywatnie jest żoną Macieja Maciejowskiego. Para wychowuje trójkę dzieci: Jana, Hannę i Krystynę.

Prezenterka zdradziła, jak radzi sobie z dzieleniem domowych obowiązków. Wyznała, że nie jest łatwo i często jej pociechom idzie to opornie. Znalazła jednak sposoby, by zmotywować dzieci do pracy. Jednym z nich są... pieniądze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kalczyńska: "Jak na warunki celebryckie mam bardzo mało szpilek"

Kalczyńska o zawodowych planach dzieci. Pójdą w jej ślady?

Jak mówi Kalczyńska jej "syn się garnie do pracy, ale tylko za pieniądze". Jak twierdzi prezenterka "to zawsze coś". - Staram się to premiować, więc płacę mu za sprzątanie samochodu - dodała w rozmowie z "Co za tydzień".

A dziewczynki, no… widzą, że mama się uwija w kuchni i trzeba jakoś podzielić te obowiązki. No, ale różnie to bywa. Każde zawsze pyta, dlaczego nie Krysia? Dlaczego nie Hania? - czytamy.

Czy dzieci Anny Kalczyńskiej pójdą w jej ślady? Jak mówi prowadząca "Dzień Dobry TVN", być może będzie można je kiedyś zobaczyć w mediach. Jedna z córek gwiazdy chciałaby być reporterką, a druga aktorką.

Jeśli chodzi o dziewczynki, to średnia, Hania, chciałaby być reporterką. Lubi mówić, lubi opowiadać i buzia jej się nie zamyka (...). Z kolei najmłodsza, Krysia na pewno będzie aktorką. Więc śmieję się, że Krysię będę miała najdłużej ze sobą, bo jako biedna aktorka nie będzie nic zarabiać i będzie mieszkać z rodzicami długo - żartuje Kalczyńska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić