aktualizacja 

Kamerzysta dorzucił sobie włosy do jedzenia. Chciał zrobić dramę dla wyświetleń

8

Czy youtuberzy zrobią wszystko dla wyświetleń? Nie milkną echa afery, w której Kamerzysta pokazał na filmie znalezioną w zamówionym jedzeniu kępę włosów. Restauracja oskarżyła go o oszustwo i nie pozostała mu dłużna, zamieszczając własne nagranie z przebiegu zdarzenia.

Kamerzysta dorzucił sobie włosy do jedzenia. Chciał zrobić dramę dla wyświetleń
Youtuber Kamerzysta dorzucił sobie włosy do jedzenia. Chciał zdobyć wyświetlenia (YouTube)

W październiku na kanale "Kamuś" na YouTubie pojawił się film zatytułowany "Przeżyliśmy najgorszy dzień życia". Kamerzysta i jego znajomi relacjonowali w nim wizytę w restauracji Fenicja, którą określili jako "najgorzej ocenianą restaurację w Warszawie".

Kępa włosów w jedzeniu. Youtuber zjechał restaurację

Youtuberzy stwierdzili, że lokal jest obskurny. Skarżyli się, że poinformowano ich, iż czas oczekiwania na zamówienie wynosi ok. 15-20 minut, a otrzymali je po ponad 1,5 godziny. W ostrych słowach krytykowali zarówno wygląd, jak i smak potraw.

W pewnym momencie jeden ze znajomych Kamerzysty wyciągnął ze swojego dania włos. Stwierdził nawet, że w jedzeniu jest cała kępa włosów. Omawiany moment pojawia się w 6 minucie i 41 sekundzie poniższego wideo.

Restauracja odpowiada. Oskarża Kamerzystę o oszustwo

Restauracja Fenicja postanowiła zareagować na film Kamerzysty. Udostępniła nagrania z monitoringu, które mają być dowodem na to, że youtuberzy sami wrzucili włos do talerza, a czas zamówienia był znacznie krótszy, niż twierdzili.

Kamuś, masz tupet, żeby swoim obserwującym tak ściemniać! Dla suba wszystko. Chłopak przyszedł do nas i dorzucił włosy do jedzenia, żeby dodać pikanterii swojemu beznadziejnemu filmikowi na YouTube. Na do widzenia wyrzucił jedzenie u naszych drzwi. Klasa. Dowód na to w materiale, który publikujemy poniżej (realne nagrania z kamer). Smutna sprawa, że w dobie kryzysu znajdują się osoby próbujące jeszcze bardziej dopiec drugiemu, zamiast się wspierać – czytamy na profilu restauracji.

Kamerzysta bohaterem innej afery. Miał wykorzystywać nastolatki

Warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu Kamerzysta był bohaterem innej głośnej afery. Influencerka Fagata zarzuciła youtuberowi, że wykorzystuje on bardzo młode dziewczyny. Miał manipulować nimi w celu uzyskania rozmaitych korzyści.

Obejrzyj także: Kolejne relacje Kruszwila i Kamerzysty

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić