Karolina Pisarek opuściła szpital. Czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

5

5 września czeka nas drugi odcinek "Tańca z gwiazdami". Fani Karoliny Pisarek zastanawiają się, czy modelka ponowie zaprezentuje swoje umiejętności. Pojawiły się już ważne informacje na ten temat.

Karolina Pisarek opuściła szpital. Czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?
Karolina Pisarek (AKPA, Instagram)

Karolina Pisarek ostatnio podupadła zdrowotnie. Uporczywy ból głowy sprawił, że modelka udała się do szpitala. Lekarze przeprowadzili szereg badań.

Ostatnie dni leżałam nieruchomo, właściwie to nie mogłam nawet oczu otworzyć. Głowa mi pękała, tykała jak bomba, do końca nie wiedziałam, co jest grane. Jeździłam z rezonansu na rezonans - opowiedziała Pisarek na Instagramie.

Zaznaczyła też, że jest na silnych lekach przeciwbólowych zmieszanych ze sterydami. Lekarze wykryli w jej głowie torbiel. Znajduje się on na przysadce mózgowej. Pisarek kwalifikuje się do operacji, ale nie jest ona pilna.

Kwalifikuje się do operacji, ale doktor powiedział, że póki nie mam problemów ze wzrokiem, to nie jest to rzecz natychmiastowa, którą trzeba zrobić, tylko można to złagodzić tabletkami. Jeszcze chciałam wam powiedzieć, że przez ostatnie dni nie było mi naprawdę łatwo - mówiła Karolina.

Co z "Tańcem z gwiazdami"? Karolina Pisarek wyjaśnia

Czy celebrytka będzie kontynuowała udział w "Tańcu z gwiazdami"? - Nie byłam na żadnym treningu, byłam na jednym treningu we wtorek, kiedy już mnie głowa bardzo bolała. No generalnie mam wóz albo przewóz - albo się pojawię w odcinku, albo nie będzie mnie w ogóle w programie. Program od zawsze był moim marzeniem i postaram się być. Zobaczymy, na ile mi pozwoli moje samopoczucie. Wierzę, że będzie tylko lepiej - przekazała w niedzielę.

Oczywiście nasza choreografia z Michałem na pewno zostanie zmieniona do minimalistycznych ruchów […]. Zobaczymy, jak będę się czuła. Decyzja pewnie tak naprawdę zostanie podjęta last minute (...). Życzcie mi zdrowia, żebym się lepiej poczuła i żebym wyszła na scenę, nawet jeśli miałyby być to tylko trzy kroki i była dalej w programie fanów - podsumowała.
Zobacz także: Roger Salla: "To, co mam, zawdzięczam ciężkiej pracy mego ojca"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić