aktualizacja 

Karolina Pisarek szczerze o pieniądzach. Do tego są jej potrzebne najbardziej

8

Karolina Pisarek to modelka, która zrobiła wielką karierę dzięki show "Top Model". Gwiazda żyje dziś jak w bajce i niczego jej nie brakuje, co osiągnęła ciężką pracą. Zdradziła, do czego pieniądze potrzebne jej są najbardziej.

Karolina Pisarek szczerze o pieniądzach. Do tego są jej potrzebne najbardziej
Karolina Pisarek szczerze o pieniądzach. Do tego są jej potrzebne najbardziej (AKPA, AKPA)

Karolina Pisarek to jedna z najsłynniejszych polskich modelek. W przeciągu kilku lat zrobiła ogromną karierę za sprawą programu TVN "Top Model". Dziś zarabia nie tylko na wybiegach i w reklamach. Stan konta powiększa też dzięki promowaniu wielu produktów na Instagramie.

Nie da się ukryć, że Pisarek zarabia duże pieniądze. Jak sama niejednokrotnie mówiła, tak wygląda jej życie i nie ma nic do ukrycia. Tym bardziej, że jej świeżo upieczony mąż Roger, to syn milionera. Małżonkom dobrze się powodzi.

Karolina Pisarek zdradziła w rozmowie z "Co za tydzień", jaki ma stosunek do pieniądza. Modelka wyznała, że finanse są dla niej bardzo ważnym aspektem. Dodała też, że pracuje od 17. roku życia. Już jako nastolatka była bardzo niezależna. "To właśnie wtedy zaczęło się moje samodzielne życie i moja kariera" - mówi gwiazda.

Do tego Karolina Pisarek potrzebuje pieniędzy. Modelka szczerze o zarobkach

Karolina Pisarek szczerze o pieniązach i tym, do czego najbardziej są jej potrzebne opowiedziała w najnowszym wywiadzie. Zaznaczyła, że pieniądze są dla niej ważne i dzięki nim w życiu człowieka panuje m.in. spokój, bo "wszystko kosztuje".

Uważam, że są potrzebne. Potrzebne, żeby czuć spokój. Zdrowe jedzenie, leczenie, spełnianie marzeń. To wszystko kosztuje, dlatego są ważne.

Influencerka dodała też, że istotna jest dla niej niezależność finansowa. Mimo, że ma już męża i tworzą rodzinę, istotne jest dla niej, by mieć swoje pieniądze. To właśnie dzięki temu czuje się niezależna i samodzielna.

Niezależność finansowa jest dla mnie ważna. Z miłości do siebie i świadomości, że sama jestem w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Jak podkreśla Pisarek, wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy. Jej droga do sukcesu wymagała wielu poświęceń. Podobnie innych celebrytów: "Wiele ludzi widzi tylko sukces, a nie drogę do niego, która jest głównie wyboista".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Karolina Pisarek o epatowaniu luksusem: "To jest moje życie i tak teraz wygląda"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić