Rutkowski o taśmach Cichopek i Kurzajewskiego. "Zostaliby zwolnieni"

3

Krzysztof Rutkowski ponownie odniósł się do podsłuchanej rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Powiedział, co mogłoby się stać, gdyby zarejestrowane nagrania zostały upublicznione.

Rutkowski o taśmach Cichopek i Kurzajewskiego. "Zostaliby zwolnieni"
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (AKPA, AKPA)

W maju m.in. media otrzymały nagranie prywatnej rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para prezenterów najprawdopodobniej dyskutowała podczas podróży samochodem.

Wydawało się, że sprawa już odeszła w cień. Tymczasem przypomniał o niej Krzysztof Rutkowski. Już na początku afery podsłuchowej oferował on pomoc w rozwiązaniu sprawy. Czy Cichopek i Kurzajewski przyjęli tę propozycję?

Na razie nie. Ale zdania nie zmieniłem. Jeżeli pani Cichopek czy pan Kurzajewski będą chcieli skorzystać z usług biura Rutkowski, służymy pomocą - powiedział Rutkowski w rozmowie z Plejadą.

Konsekwencje afery podsłuchowej? Rutkowski nie ma wątpliwości

Czy afera podsłuchowa może zaszkodzić Cichopek i Kurzajewskiemu?

Myślę, że tak. Uważam, że upublicznienie tych nagrań mogłoby doprowadzić nawet do tego, że zostaliby zwolnieni z pracy - mówił Rutkowski w rozmowie z serwisem Plejada.

Nagrania podobno trafiło nawet do Jacka Kurskiego, szefa TVP. Cichopek i Kurzajewski zgłosili natomiast sprawę odpowiednim służbom.

Policja i prokuratura pracują nad tą sprawą, jest ona w toku - mówiła aktorka w maju w rozmowie z Plotkiem.

Czy tę sprawę uda się rozwiązać i ustalić, kto nagrywał celebrytów? Póki co trudno odpowiedzieć na to pytanie. Nie pojawiają się żadne informacje wskazujące na przełom.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić