Kasia Cichopek pokazała świadectwo córki. Nie mogła tego przemilczeć

55

W piątek w mediach społecznościowych zaroiło się od postów dumnych rodziców, chwalących się świadectwami szkolnymi swoich pociech. Dołączyła do nich m.in. Kasia Cichopek. Celebrytka udostępniła wyjątkowe zdjęcie z córką Helenką.

Kasia Cichopek pokazała świadectwo córki. Nie mogła tego przemilczeć
Kasia Cichopek pokazała świadectwo córki (Instagram)

Nadszedł najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień w roku - zakończenie roku szkolnego. Przed dziećmi i młodzieżą aż 68 beztroskich dni, bez lekcji, nauki i zadań domowych.

Jak co roku to bardziej rodzice niż sami uczniowie chwalą się uzyskanymi przez pociechy ocenami. W piątek na portalach społecznościowych rozpoczął się istny festiwal świadectw szkolnych. Dumni rodzice masowo publikują zdjęcia biało-czerwonych pasków i nagród uzyskanych za dobre wyniki w nauce. W trendzie uczestniczy także wiele celebrytów.

Świadectwem z wyróżnieniem, jakie otrzymała jej córka Krysia, pochwaliła się m.in. prowadząca "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska. Fotografię "opaskowanego" dokumentu swojej pociechy Alicji udostępniła w sieci również dziennikarka Marta Kuligowska.

Kasia Cichopek pokazała świadectwo córki

Z zakończenia roku szkolnego wraz z córką cieszy się także Katarzyna Cichopek. Aktorka udostępniła na Facebooku zdjęcie z ośmioletnią Helenką, trzymającą upragniony dokument. Możemy się z niego dowiedzieć, że dziewczynka otrzymała promocję do drugiej klasy szkoły podstawowej. Paska nie ma, ale to dlatego, że w klasach 1-3 funkcjonuje jedynie ocena opisowa.

Ze słonecznej fotografii wręcz płynie pozytywna energia. Kasia Cichopek uśmiecha się od ucha do ucha, a w opisie do zdjęcia życzy wszystkim uczniom i pedagogom zasłużonego odpoczynku i udanych wakacji.

Niech rządzą wakacje!! Brawa i gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczycieli. A teraz odpoczywanie i bawcie się dobrze - napisała w poście na portalu społecznościowym Cichopek.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Dawid Kwiatkowski o terapii oraz złym wpływie influencerów na dzieci
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić