aktualizacja 

Kasia Cichopek zdradza swój sekret. "Nie chciałabym tego zaprzestać"

11

Katarzyna Cichopek ma za sobą niemałe perturbacje. Chodzi m.in. o rozstanie z mężem oraz konieczność przeprowadzki. Mimo tych zawirowań gwiazda nadal prezentuje jest w doskonałej formie. Co jest sekretem jej świetnej sylwetki?

Kasia Cichopek zdradza swój sekret. "Nie chciałabym tego zaprzestać"
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Katarzyna Cichopek ma wielu fanów. Ludzie cenią ją za styl bycia, ale i za nienaganną figurę. Trzeba przyznać, że gwiazda TVP może pochwalić się naprawdę fenomenalną sylwetką.

Cichopek ma sporo obowiązków, ale mimo to znajduje czas na treningi. To właśnie ćwiczenia zapewniają jej doskonałą sylwetkę, a poza tym pozytywnie wpływają na jej nastrój.

Od dwóch lat powróciłam do intensywnych treningów, jestem w tym konsekwentna. Daje mi to wiele radości. Dobrze mi to robi psychicznie, a dopiero później fizycznie. I nie chciałabym tego zaprzestać - podkreśliła w rozmowie z "Faktem".

Katarzyna Cichopek: Nic nie dzieje się samo

Kasia Cichopek wyraźnie zaznaczyła, że idealna figura nie robi się sama. Niczego nie otrzymała w genach - na obecną formę musiała ciężko pracować. Sport uprawiała od dziecka, choć miała małe przestoje.

Nic nie dzieje się samo. Figura nie zrobi się od siedzenia na kanapie, choć niektórzy mają ją zapisaną na poziomie genetycznym, ja do tych osób nie należę. Od dziecka byłam aktywna. Ale miała swoje wzloty i upadki, jeśli chodzi o uprawianie sportu. To było też wygenerowane moim doświadczeniami życiowym. Kiedy byłam w ciąży, później karmiłam piersią, odpuszczałam sobie tego typu wysiłek fizyczny, bo skupiałam się na czymś innym - wyznała Katarzyna Cichopek.
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić