Kasia Dziurska to cud natury! Zobacz, jak mistrzyni fitnessu pozuje na plaży

102

Kasia Dziurska co jakiś czas publikuje w sieci gorące fotki. Tym razem postanowiła zaprezentować internautom, jak wygrzewa swoje idealne ciało na Dominikanie. Od tych zdjęć trudno oderwać wzrok.

Kasia Dziurska to cud natury! Zobacz, jak mistrzyni fitnessu pozuje na plaży
Kasia Dziurska (Instagram)

Kasia Dziurska pod koniec marca wybrała się na Dominikanę. Postanowiła uciec z chłodnej, deszczowej Polski i teraz relaksuje się w promieniach słońca.

Oczywiście Dziurska bardzo starannie relacjonuje pobyt na wakacjach. Regularnie wrzuca do sieci fotki w bikini, na których można podziwiać jej fantastyczną figurę. Ostatnio wielokrotna mistrzyni świata w różnych kategoriach fitness ujawniła, że musiała mocno się napocić, by uzyskać taką sylwetkę, jaką może pochwalić się obecnie.

Ciężko pracowałam na to, żeby czuć się i wyglądać tak jak teraz... osoby z hashimoto i sibo wiedzą, jak ciężka może być walka o lepsze samopoczucie, lepszą sylwetkę, lepszą siebie, ale byłam konsekwentna, miałam cel, nadal go mam i to mnie nakręca do dalszego działania - pisała Dziurska w mediach społecznościowych.

Kasia Dziurska znów zachwyca. Po prostu wow!

Jakiś czas temu Kasia Dziurska pozowała w bikini. Tym razem natomiast zaprezentowała się w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Nie oznacza to jednak, że pokazała mniej niż wcześniej...

Dziurska znów rozgrzała fanów do czerwoności. Pod zdjęciem w niebieskim stroju pojawiło się mnóstwo ikonek płomieni i serc. Internauci są zachwyceni!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić