Kasia Dziurska zaskakuje. Zaczyna nowy etap. Wszystko już podpisane

9

Katarzyna Dziurska sprawiła niemałą niespodziankę. Celebrytka zdradziła, że niebawem... rozpocznie swoją przygodę z boksem! Zjawiskowa blondynka z niecierpliwością wyczekuje tego momentu.

Kasia Dziurska zaskakuje. Zaczyna nowy etap. Wszystko już podpisane
Kasia Dziurska (AKPA)

Kasia Dziurska jest wielką miłośniczką fitnessu. Ma na swoim koncie sporo sukcesów w różnych zawodach. Jakiś czas temu została doceniona przez osoby odpowiedzialne za show "Taniec z gwiazdami".

Zaproszono ją do udziału w programie, a jej tanecznym partnerem został Tomasz Barański. Para sprawowała się naprawdę dobrze. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z Beatą Tadlą i Jankiem Klimentem.

Dziurska ewidentnie ma w sobie duszę sportowca. Teraz postanowiła zrobić kolejny krok w swojej karierze. Zdecydowała, że spróbuje sił w... ringu!

Kasia Dziurska podpisała już kontrakt

To, że Dziurska będzie walczyć, jest już przesądzone. Fitnesska podpisała trzyletni kontrakt z "KnockOut Promotions" i teraz może się już tylko szykować do premierowej walki.

Dziękuję Promotorom, p. Andrzejowi Wasilewskiemu i p. Jackowi Szelągowskiemu za zaufanie i wiarę we mnie! Cieszę się, że podejmujemy wspólnie te rękawice. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, móc reprezentować najstarszą i największą grupę bokserską w Polsce i jedną z największych w Europie! Nie boje się ciężkiej pracy, nie boje się nowych wyzwań, a tu bez wątpienia, czeka mnie jedno z najciekawszych w moim życiu! - podkreśliła Dziurska na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał (wideo)
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić