Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Katarzyna Dowbor ofiarą nieprzyjemnego incydentu. Sąsiadka była zazdrosna

89
Podziel się:

Katarzyna Dowbor doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji podczas kręcenia kolejnego odcinka popularnego programu "Nasz nowy dom". Prowadząca padła ofiarą... zazdrosnej sąsiadki. O co poszło?

Katarzyna Dowbor ofiarą nieprzyjemnego incydentu. Sąsiadka była zazdrosna
Katarzyna Dowbor była ofiarą nieprzyjemnej sytuacji na planie "Nasz Nowy dom" (AKPA)

Program "Nasz nowy dom" emitowany na Polsacie bije rekordy popularności. Prowadząca Katarzyna Dowbor od prawie ośmiu lat zmienia życia potrzebujących rodzin, organizując totalne remonty w ich często sypiących się ze starości domach.

Osoby zgłaszające się do programu często żyją na skraju ubóstwa, mają na utrzymaniu dzieci lub zmagają się z ciężkimi chorobami. Ekipa remontowa Katarzyny Dowbor w kilka dni przemienia ich miejsce zamieszkania w przytulne i funkcjonalne miejsce do życia.

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ofiarą zazdrosnej sąsiadki

Rodziny, które dzięki udziałowi w "Nasz nowy dom" otrzymały wreszcie szanse na lepsze życie, okazują pani Katarzynie mnóstwo wdzięczności. Niestety, prezenterka czasami bywa też świadkiem mniej przyjemnych incydentów.

Taka właśnie sytuacja miała miejsce podczas kręcenia jednego z ostatnich odcinków. Jak się okazało, sąsiadka rodziny, w której domu miał zostać przeprowadzony remont, nie była tym faktem pocieszona.

Kobieta nie omieszkała powiadomić Dowbor o swoich obiekcjach wobec remontu akurat tego lokum. - Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: "Pani Kasiu, co pani robi?". Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: "Ale komu, tej…?" - relacjonuje Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Pomponikiem".

Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. "Jest pani wierząca?" – zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: "I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone" - opowiedziała prowadząca program
Zobacz także: Moda na bycie damą - jak powinno wychowywać się córki?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(89)
jan
9 miesięcy temu
W setkach tysięcy mieszkań jest krucho, a jednocześnie z setek tysięcy bogatszych mieszkań wyrzucane są ogromne ilości mebli, sprzętu i wiele innych dóbr materialnych. Oglądam "Nasz nowy dom" i prawie we wszystkich przypadkach wybór domu do remontu był trafiony. Jak ogromna jest jeszcze ilość takich beznadziejnych mieszkań, a brak programu rządowego jest aż nadto widoczny. A gdzie są służby gminne? Siedzą w czystych pomieszczeniach, syte i mnóstwo czasu tracą na pogaduszkach. No i kasa leci na konto co miesiąc. Jak to możliwe, że dobie szybkiego rozwoju kraju jest tak ogromna ilość mieszkań(szop) zagrzybionych, które z konieczności ludzie użytkują. Jeśli w gminie są takie szopy, to co robi wójt? Gdzie on kurna jest? Dlaczego goni za kasą dla siebie i swoich? Dlaczego nie powoła ekipy remontowej szybkiego (max. 2-tyg) remontu mieszkań jeszcze nadających się do użytku. Bardzo zagrzybione i spróchniałe powinny być rozebrane. A co na to posłowie PIS? A gdzie są krzykacze z PO? To te durnie nie mają żadnego programu? No to już mogą mieć, "jeno one nie chcą chcieć".
No i co?
9 miesięcy temu
Podarowałem niedawno młodemu chłopakowi z sąsiedztwa używany komputer, bo potrzebny był mu do zdalnej nauki.Pytam go po tygodniu jak sobie radzi z jego obsługą. Nie mam komputera - odpowiada chłopak - ojciec zastawił w lombardzie, bo nie miał na wódkę.
wanda
9 miesięcy temu
Pani Kasiu robi Pani wielką robotę duży szacunek
Anna
9 miesięcy temu
To jest program,ktory oglądam z przyjemnością.Naturalność i ogromna empatia Pani Kasi jest godna naśladowania. Gratuluję stacji pomysłu na taki program, a całej ekipie zaangażowanej w pomoc potrzebującym dziękuję w imieniu widzów. Pozdrawiam.
Akto
9 miesięcy temu
Większość z nas żyje na skraju. Niewielkiej liczbie ludzi żyje się lepiej czy bardzo dobrze. To wynik wiedzy, umiejętności , odwagi i pewnie kontaktów. W mojej rodzinie też są dobrze wykształcone niedojdy i mniej wykształceni ludzie, którzy nie boją się wyzwań. Którego wybrać? Pewnie tego , który nie boi się wyzwań, bo codzienna praca to rozwiązywanie wielu problemów, a nie opuszczanie rąk i narzekanie. To, że komuś się nie udało,nie usprawiedliwia podłości, zawiści, szczególnie jak jest się osobą wierzącą. A może trzeba zacząć od siebie i zastanowić się dlaczego ? Podłość nigdy nie jest dobrym doradcą, wraca rykoszetem od innych.A wierzący powinni wiedzieć, że Bóg widzi i ocenia, bo przecież jest wszędzie i kiedyś nie da rozgrzeszenia.
xxx
9 miesięcy temu
To takie POlskie ...wręcz sport narodowy pewnej grupy POlaków zawiśc ,zazdrośc ,nienawiśc i donosicielstwo ...a na końcu Amen !!!
gosc
10 miesięcy temu
Ludzie czesto sa w dolku finansowym i nie maja szans na remont.Ciekawe czy ci ludzie docenia to ze otrzymali taki dar od losu i czy potrafia utrzymac porzadek w domu.Zly stan techniczny domu to jedno a estetyka to drugie.
Babcia
10 miesięcy temu
Ciężko jest się odbić od dna kiedy się w nim jest... Pomagajmy, wspierajmy nie materialnie ale moralnie.Po pierwsze nie szkodzić.A ludzi zawistnych omijać z daleka bo to oni są złem!!!
Katoliczka
10 miesięcy temu
Dobry program a jeszcze lepszy cel,który przyświeca Brawo!!!!!
Gosia
10 miesięcy temu
To co robi ekipa remontowa w programie to jest cudna robota.Chwala za ten pomysł i pracę.!!! To jest pomoc,prawdziwa pomoc. Zazdrość? Zawsze była!Ludzie,nie tylko w naszym kraju,zawsze są zawistni jeśli tylko komuś lepiej się powodzi Nie oglądam telewizji,ale ten program bardzo lubię i z wielką przyjemnością ogladam
Anjax
10 miesięcy temu
Płacy to bardzo zawistny kraj
Ratuj konie
10 miesięcy temu
Pani Kasiu. Niech Pani ratuje polskie konie. Te wspaniałe zwierzęta są zabijane i to także te służące człowiekowi. Grecja zrobiła z tym porządek i zabroniła zabijania koni na mięso rok temu. A nasz kraj to potentat w produkcji koniny dla całej Europy.
Kicia Kubuś
10 miesięcy temu
Jak świat światem ludzie są zawistni
Awatar 👽
10 miesięcy temu
No! A jaki był powód ⁉️🤔
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić