Katarzyna Dowbor świętuje ważną rocznicę. Z tej okazji zdradza sekrety

4

Katarzyna Dowbor ma powód do zadowolenia. W 2023 roku przypada już 40. rocznica rozpoczęcia przez nią pracy. Gospodyni kultowego programu "Nasz nowy dom" zgodziła się nawet wyjawić kilka smaczków na temat swoich doświadczeń – i to nie tylko zawodowych!

Katarzyna Dowbor świętuje ważną rocznicę. Z tej okazji zdradza sekrety
Katarzyna Dowbor postanowiła wyjawić kilka smaczków z planu programu "Nasz nowy dom" (AKPA, AKPA)

Mimo bogatego doświadczenia zawodowego, jakim może pochwalić się Katarzyna Dowbor, wielu Polaków kojarzy ją przede wszystkim z roli gospodyni programu "Nasz nowy dom". Nic dziwnego – to produkcja, która nie tylko dostarcza widzom rozrywki, ale przede wszystkim znacząco poprawia życie osób w potrzebie.

Katarzyna Dowbor o pracy na planie programu "Nasz nowy dom"

Chociaż trudno w to uwierzyć, "Nasz nowy dom" gości na polskich ekranach już od dekady! Katarzyna Dowbor wyjawiła w rozmowie z portalem Pomponik, że jest prawdziwą pasjonatką remontów – i to nie tylko tych wykonywanych w programie Polsatu.

To piękny czas. Piękny nie tylko ze względu na to, że lubię to, co robię, ale też piękny ze względu na ilość wyremontowanych domów: prawie 300 – wyjawiła Katarzyna Dowbor (Pomponik).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chciałaby wrócić do TVP?

To nie był koniec zwierzeń Katarzyny Dowbor. Prezenterka wyjawiła, jak brzmi najważniejsza zasada, którą kieruje się w karierze. Okazało się, że gwiazda Polsatu nie wyobraża sobie, aby dążyć do celu "po trupach", szkodząc osobom pokładającym w niej nadzieję i zaufanie.

(...) Jak w zawodzie lekarza: najważniejsze nie szkodzić. Czasem można by dla efektu puścić jakieś wypowiedzi naszych bohaterów, które by nam przysporzyły oglądalności, bo to by było tak zwane mięcho, ale cała nasza ekipa i produkcja, mamy to obgadane: najważniejsze nie szkodzić – podkreśliła Katarzyna Dowbor (Pomponik).

Okazało się, że Katarzyna Dowbor miała "plan B" na wypadek, gdyby pojawiła się konieczność zmiany zawodu. Gwiazda Polsatu wyjawiła, że marzyła o prowadzeniu własnej... agroturystyki.

Myślę, że dziennikarz, który zaczyna wierzyć w to, że jest Bogiem, powinien zmienić zawód. Ja miałam, plan B: marzyłam o tym, żeby prowadzić wielką stadninę koni i agroturystykę. To był mój pomysł na spokojne życie – podsumowała Katarzyna Dowbor (Pomponik).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić