Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Katarzyna Dowbor przekazała smutną wiadomość. Był od początku programu

93
Podziel się

Katarzyna Dowbor przekazała w sieci bardzo smutną wiadomość. Prowadząca "Nasz nowy dom" powiadomiła o nagłej śmierci członka ekipy programu. "Leszku, Przyjacielu!" - zaczęła poruszający wpis.

Katarzyna Dowbor przekazała smutną wiadomość. Był od początku programu
Katarzyna Dowbor przekazała smutną wiadomość. (AKPA)
bFdVkphN

Prowadząca popularny program "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor podzieliła się w mediach społecznościowych bardzo smutnymi wieściami. Odszedł pan Leszek, wieloletni członek ekipy programu, a prywatnie także przyjaciel prezenterki.

Katarzyna Dowbor pogrążona w smutku

Katarzyna Dowbor nie może pogodzić się z nagłą i nieoczekiwaną śmiercią bliskiego kolegi. Jak podała w poruszającym wpisie, pan Leszek był częścią ekipy programu od samego początku, czyli od 2013 roku, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek telehitu.

bFdVkphP
Leszku, Przyjacielu! Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan programu Nasz Nowy Dom. Byłeś z nami od samego początku, zawsze obecny, dyskretny i niezawodny. Tak bardzo będzie Ciebie brakowało! Spoczywaj w pokoju! - napisała Dowbor na Facebooku.
bFdVkphV

Fani programu także są wstrząśnięci. Pod smutnym postem Katarzyny Dowbor internauci masowo składają kondolencje. Jak się okazuje, zmarłego przyjaciela Dowbor znała nawet jej synowa, Małgorzata Koroniewska. "Ogromna tragedia. Wielki smutek" - napisała w komentarzu.

Zobacz także: Żaklina Ta Dinh zdradza czy będzie InstaMatką
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdVkpiq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(93)
Pik Pok
5 miesięcy temu
Szkoda chłopaka... A tu, na domiar złego, jeszcze ten płot na granicy do poprawki...
rum i szum
5 miesięcy temu
,,bolczyka" nie będzie P. Kasiu, szkoda.......
staruszek
5 miesięcy temu
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....niech spoczywa w spokoju.Program pozyteczny- uczył miłości bliżniego i pomagania w biedzie!
bFdVkpir
Miodek
5 miesięcy temu
Kawał dobrej roboty Panie Leszku! nie zależnie od tego czy zasłużyli czy nie na takie wyróżnienie, to jedno jest pewne. Wszystkie dzieciaki nie są niczemu winne a Wy dajecie im szansę na normalne/lepsze żyć. Ten prawdziwy uśmiech dzieci gdy wchodzą do swoich pokoi jest nie zastąpiony. Gratulację zostawił Pan po sobie swój Pomnik dobrego serca! Niech ziemia, lekką dla Pana będzie.
Doświadczona
5 miesięcy temu
Wspaniały program, który niesie radość ludziom okaleczonym przez życie. Mieli odwagę, albo zrobił to ktoś w ich imieniu i zaświeciło słonko w ich sercach. Wszystkie odcinki oglądam i cieszę się razem z tymi ludźmi. Sama wiele przeżyłam i wiem co znaczy nawet tylko dobre słowo w trudnych chwilach.
OLA
5 miesięcy temu
MAŁGORZATA???
bigi
5 miesięcy temu
to jest karygodne wprowadzanie w błąd. Szczepienie nie zapewnia najmniejszej higieny, ochrony i nikt z nas tego sobie nie życzy. Wirus nie pomija nikogo, żadnych urzędników, dzieci itd. Nie twórzmy kalek, tylko leczmy(się). Dzieci teoretycznie maja wiele lat żyć po szczepieniu, lub wirusie. PO CO, DLACZEGO?
Do Julki
5 miesięcy temu
Jeśli tak jest jak oznajmiasz, to jest i nadzieja, że są i dobrzy, wrażliwi ludzie- tacy jak TY.Pozdrawiam Serdecznie
Obiektywna
5 miesięcy temu
Do tych, którzy nienawidzą i zazdroszczą.Złorzeczą i opluwają: Widzicie tylko to, że ludzie dobrego serca remontują ruiny - nie domy a ruiny tych biednych ludzi.Zżera was zawiść która was niszczy od środka.Nie widzicie- nie, wy nie chcecie widzieć ile ci ludzie wycierpili dotychczas, nie mając godnych warunków do życia, trawieni przez biedę, choroby,trwałe kalectwo i śmierć bliskich!TO ich codzienność, te wszystkie trudy życia przez lata bez widoków na lepsze jutro.Cierpiący, pogodzeni z losem, wyzbyci marzeń i pragnień które może kiedyś się jeszcze tliły ale wygasły- TEGO NIE ZAZDROŚCICIE?TO I NIE ZAZDROŚĆCIE I TEGO, ŻE ZA SPRAWĄ PANI KASI I JEJ EKIPY, DO NICH TAKŻE ZAJRZAŁ PROMYK SŁOŃCA.CI BIEDNI POSZKODOWANI PRZEZ LOS, NIECH PŁACZĄ ALE WRESZCIE Z RADOŚCI NIE TYLKO Z ROZPACZY I BEZSILNOŚCI. PANI KASIU.NIECH PANIĄ BÓG BŁOGOSŁAWI. TEMU PANU-NIECH SPOCZYWA W POKOJU.
Sprawiedliwoś...
5 miesięcy temu
Ludzie ludziom zazdrościli zawsze wszystkiego tak było od dawien dawna i będzie po wsze czasy.Bo komuś dom wyremontowano? I dobrze.widocznie taka była potrzeba.cieszcie się razem z nimi zamiast pluć jadem i złorzeczyć.Ta ekipa tyle dobrego zrobiła dla biednych i potrzebujących pomocy.Niech się cieszą, że mają WSZYSTKO O CZYM NAWET NIE ŚMIELI MARZYĆ. A temu Panu- POKÓJ JEGO DUSZY.SZKODA ZAWSZE DOBRYCH LUDZI.
Gruby
5 miesięcy temu
Jaki rozmiar stanika nosił pan Leszek?
Pięćdziesięci...
5 miesięcy temu
Piękny program, Pani Katarzyna jego perpetuum mobile. Zaś śp. pana Leszka polecam Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i Jego Matce. Trzymajcie się dobra.
asas
5 miesięcy temu
Pani Dowbor, syn już pracę ma, wszyscy poustawiani, więc proszę iść w końcu na emeryturę
bFdVkpij
Jaa
5 miesięcy temu
Koroniewska to Joanna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić