oprac. Jagoda Książ| 
aktualizacja 

Kawa na ławie. Zabawna wpadka na antenie TVN 24

136

Wpadki w programie na żywo to żadna nowość. Często jednak automatycznie stają się hitami internetu. Użytkownicy Twittera mają używanie na przykład z rozlanej kawy na ławie w programie "Kawa na ławę".

Kawa na ławie. Zabawna wpadka na antenie TVN 24
Artur Dziambor niechcący wylał kawę w programie na żywo (Kadr z programu)

"Kawa na ławę" to stałe publicystyczne pasmo TVN24, w którym zaproszeni do studia politycy różnych ugrupowań komentują bieżące wydarzenia. W programie niejednokrotnie dochodzi do żywiołowych dyskusji, rozmów z przymrużeniem oka, a także zabawnych wpadek.

Program TVN24, podobnie jak inne formaty nadawane na żywo, to często dla prowadzących i gości prawdziwy poligon. Na antenie może wydarzyć się wszystko. Drobne wpadki, pomyłki czy językowe niezręczności to tutaj raczej chleb powszedni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kuriozalne sytuacje w “Wiadomościach” TVP. Wpadek nie brakowało

Najważniejsze, to umieć wybrnąć z niezręcznej sytuacji. Czasem żartem, czasem zagraniem z klasą. Grunt, aby nie dać się ponieść nerwom.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ostatnio opanowaniem musiał się wykazać Artur Dziambor. Poseł, nieopatrznie zahaczył ręką o stojącą na stole filiżankę. Płyn rzecz jasna wylał się na blat, a wszystko zarejestrowały kamery.

Internauci z kolei mają używanie. Żartują, że polityk zbyt dosłownie wziął tytuł programu i zamiast wyłożyć, wylał "kawę na ławę".

"I cyk kawa rozlana na ławę. Panie Dziambor to taka przenośnia, chodzi o to, aby walić prawdę, a nie wylewać kawę na stół" - komentują.

Wideo już zdążyło się spotkać ze sporą popularnością na Twitterze. Nic dziwnego

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić