aktualizacja 

Kinga Rusin ostro do polityków. "Będziecie się smażyć w piekle"

21

Kinga Rusin uderza pięścią w stół! Popularna dziennikarka w bardzo dosadny sposób odniosła się do tragedii, która miała miejsce w Częstochowie. Zmarła tam ciężarna Agnieszka. Kobieta miała 37 lat.

Kinga Rusin ostro do polityków. "Będziecie się smażyć w piekle"
Kinga Rusin (Instagram)

Kinga Rusin co prawda nie mieszka już w Polsce, jednak nadal obserwuje to, co dzieje się w naszym kraju. Dziennikarka co jakiś czas odnosi się do różnych wątków. Tym razem mocno zareagowała na informację o śmierci 37-letniej Agnieszki. Ciężarna kobieta zmarła w częstochowskim szpitalu.

Sprawą zajęła się prokuratura. Zaplanowano również sekcję zwłok. Tymczasem Kinga Rusin już wydała wyrok. Uważa, że winni są rządzący.

Przypomnijmy, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku zabrania przerwania ciąży w przypadku, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.

Kinga Rusin pisze o drakońskich przepisach

Rusin, odnosząc się do śmierci 37-letniej Agnieszki, opublikowała bardzo mocny wpis. "Będziecie się smażyć w piekle, sadyści z Nowogrodzkiej! Za śmierć Izy z Pszczyny, za śmierć Agnieszki z Częstochowy i za śmierć wszystkich ofiar waszego okrutnego, wymierzonego w kobiety prawa! Drakońskie przepisy antyaborcyjne i ogólnopolska atmosfera zastraszania lekarzy doprowadziły do kolejnej tragedii. Uśmierciliście tym razem matkę trójki dzieci będącą w bliźniaczej ciąży. A gębę macie pełną frazesów, że rzekomo "życie i zdrowie kobiety jest najważniejsze". Właśnie to widać! Płód stał się ważniejszy od kobiety i jej już narodzonych dzieci, które zostały sierotami!" - pisze na Instagramie.

Ten horror zgotowaliście nam wy, pisowscy działacze oraz wasz "trybunał". Jesteście cynicznymi manipulatorami i wrogami kobiet w Polsce. Propagujecie swoje chore poglądy, przez które cierpią i umierają kobiety, a lekarzy zostawiacie na pastwę politycznie sterowanej prokuratury. Chcę was zobaczyć, jak stajecie przed osieroconymi dziećmi Izy i Agnieszki, przed ich mężami, przed ich matkami i patrząc im prosto w oczy, głosicie te wasze ideologiczne brednie. Będziecie się smażyć w piekle, bo przez was Polska już jest piekłem! - podsumowała.

Do wpisu załączyła mocne zdjęcie. Widzimy na nim rzeźbę Jensa Galschiota "W imię Boga". Przedstawia ona ukrzyżowaną ciężarną.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić