Sonia Stępień
Sonia Stępień| 
aktualizacja 

Klamka zapadła. Kolejny ślub Wiśniewskiego. To nie żart

173

Michał Wiśniewski dał się poznać jako jeden z najbardziej kochliwych artystów w polskim show-biznesie. Stawał na ślubnym kobiercu już pięciokrotnie i jak się okazuje, nie zamierza na tym poprzestać! Wokalista zdradził właśnie, że planuje już kolejną ceremonię.

Klamka zapadła. Kolejny ślub Wiśniewskiego. To nie żart
Michał Wiśniewski planuje kolejny ślub (AKPA)

Michał Wiśniewski związany jest z polskim show-biznesem już od niemal trzech dekad i mimo upływu lat zainteresowanie Polaków jego życiem prywatnym nie słabnie. Kontrowersyjny gwiazdor stale dostarcza fanom nowych plotek na swój temat. Najwięcej emocji zdecydowanie wzbudzają jego relacje z kobietami.

Lider Ich Troje żenił się już pięć razy. Jego pierwszą żoną była piosenkarka Magda Femme, z którą wziął ślub w 1996 roku. W 2003 roku pobrał się z Mandaryną, ten związek jednak także nie przetrwał. Para oficjalnie rozstała się trzy lata później, a już w 2007 roku Wiśniewski powiedział "tak" Ani Świątczak.

Gwiazdor po trzecim rozwodzie zapewniał, że kolejnego ślubu nie będzie, a jednak. W 2012 roku Lider Ich Troje pobrał się z Dominiką Tajner. Małżeństwo trwało siedem lat. Niecały rok po rozwodzie Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu po raz piąty. Jego żoną została tajemnicza Pola.

Michał Wiśniewski znowu weźmie ślub

Teraz para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. Choć zakochani pobrali się w kwietniu 2020 roku, w rozmowie z "Party" zdradzili, że planują to zrobić jeszcze raz! Z uwagi na obowiązujący przed dwoma laty lockdown uroczystość weselna była skromna i odbyła się w ogrodzie artysty w Magdalence. Małżonkowie chcą, by druga ceremonia była zorganizowana z większą "pompą".

Odnowienie przysięgi ma odbyć się we wrześniu tego roku przy okazji 50. urodzin Michała Wiśniewskiego. Na imprezie mają pojawić się goście, którzy przez pandemiczne obostrzenia nie mogli świętować wraz ze świeżo upieczonymi małżonkami w pierwszym terminie.

Wybranka gwiazdora ma już nawet suknię zaprojektowaną specjalnie na tę wyjątkową okazję. Kreacja jest znacznie bardziej strojna niż prosta sukienka, którą Pola miała na sobie w dniu pierwszego ślubu. Suknię zaprojektował ten sam artysta, który zajmuje się projektami scenicznych kostiumów Wiśniewskiego.

Pamiętam, że gdy zaczęliśmy omawiać szczegóły zbliżającego się ślubu, wspomniałam Michałowi, że tym razem chcę wyglądać jak księżniczka. I tak rzeczywiście będzie - Pola Wiśniewska powiedziała "Party".
Zobacz także: Krystian Ochman w podziękowaniu za pomoc śpiewa w sklepie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić