BOB| 

Klaudia El Dursi apeluje o pomoc. Dramat gwiazdy "Hotel Paradise" na Zanzibarze

153

Klaudia El Dursi przebywa na Zanzibarze z rodziną. Okazuje się, że problemy zdrowotne dopadły jej syna. Modelka skierowała do fanów dramatyczny apel.

Klaudia El Dursi apeluje o pomoc. Dramat gwiazdy "Hotel Paradise" na Zanzibarze
Klaudia El Dursi miała poważne problemy na Zanzibarze (Instagram)

Trwają nagrania do trzeciego sezonu telewizyjnego reality show "Hotel Paradise". Prowadzącą program jest Klaudia El Dursi. W styczniu wyjechała z rodziną na Zanzibar, gdzie miała spędzić najbliższe cztery miesiące.

Klaudia El Dursi apelowała o pomoc. Co się stało?

Pojawiły się jednak komplikacje. Modelka najpierw opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Niedługo później zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc.

Mam do was bardzo ważne pytanie. Czy mam tutaj kogoś z LOTU albo z ITAKI, bo dzisiaj z Zanzibaru do Polski leci czarter, tylko że mamy niedzielę i nigdzie nie mogę się dodzwonić ani przez biuro podróży nie mogę tego załatwić, a potrzebuję kupić bilety na ten czarter - tłumaczyła.

Słowa El Dursi wywołały duże zamieszanie. Prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła później zdradzić więcej szczegółów. Okazuje się, że problemy zdrowotne ma jej młodszy syn 5-letni Jaś.

Chciałam was uspokoić, że mam się dobrze, z moim stanem zdrowia też jest wszystko w porządku. Nasza wizyta w szpitalu tyczyła się małego Jasia i również zapytanie o pomoc w transporcie tyczyło się Jasia. Dlatego że jak każda mama oczywiście bardzo martwię się o swoje dziecko i byłabym dużo bardziej spokojna, gdyby Jasiu podjął leczenie i wszystkie potrzebne badania w Polsce - wyjaśniła.

Klaudia El Dursi następnie zapewniła, że sytuacja została opanowana. Ona sama z kolei wróciła do pracy na planie reality show. Nie zdradziła jednak, jakie problemy zdrowotne dopadły syna.

Zobacz także: Klaudia El Dursi wspomina "Top Model": "Mam ogromną wdzięczność do tego programu"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić