aktualizacja 

Skandal w Top Model. Na taki finał nie byli gotowi

12

Na kilka dni przed finałem 9. edycji programu Top Model wybuchł skandal, który zdaniem internautów znacząco odbił się na ostatnim odcinku. Co działo się w finale programu? Kto wygrał? Przekonajcie się.

Skandal w Top Model. Na taki finał nie byli gotowi
Finaliści 9. edycji Top Model to Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek i Patrycja Sobolewska. (Instagram)

Kilka dni przed wielkim finałem Top Model wybuch skandal, który odbił się na ostatnim odcinku. Choć nie poruszano kontrowersyjnego tematu, opinie internautów są jasne - tak niezręcznego odcinka w historii programu jeszcze nie wyemitowano.

Chodzi rzecz jasna o usunięcie z finału Dominica D'Angelici. Okazało się, że mężczyzna dopuścił się kilka lat temu przestępstwa na tle seksualnym. Ofiarą miała być nieletnia osoba. Choć brał udział w jednej z ostatnich sesji, montażyści chwilę przed wypuszczeniem przedostatniego odcinka wycięli wszystkie ujęcia z jego udziałem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ostatecznie w finale udział wzięły trzy osoby. To był też pierwszy raz, gdy najlepszym trzem uczestnikom walczącym o tytuł najlepszego modela w kraju nie kibicowała publika na żywo. Puste krzesła, reżim sanitarny i zachowanie odpowiedniego dystansu odbiły się na uczestnikach.

Internauci zauważyli, że był to jeden z najbardziej niezręcznych finałów w historii programu. Szybko posypała się lawina niepochlebnych komentarzy.

Wpadka za wpadką w tym finale, strona techniczna, praca kamery, liczenie głosów... Wszystko robi wrażenie mało profesjonalnego - to jeden z najpopularniejszych komentarzy dotyczących finału na Instagramie.
Takiej chały jeszcze nie było... Najgorszy finał, jaki tylko był. Nie postaraliście się - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.
Jest tak drętwo, że zesztywniałem - podsumował jeden z widzów.

Decyzją widzów i jury, 9. edycję Top Model wygrał Mikołaj Śmieszek. Podjęto też decyzję, że pieniądze z głosów oddanych na Dominika zostaną oddane na cele charytatywne.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Klaudia El Dursi: "Obawiam się o powrót dzieci do szkoły"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić