Wrócił "Hotel Paradise". W pierwszym odcinku Basia zaskoczyła swoją historią

1

Ruszył trzeci sezon programu "Hotel Paradise". Już w premierowym odcinku były sytuacje, które mogą być zaczątkiem poważnych spięć. Czy już wkrótce w telewizyjnym show polecą iskry?

Wrócił "Hotel Paradise". W pierwszym odcinku Basia zaskoczyła swoją historią
"Hotel Paradise" (tvn.pl, Kadr z programu "Hotel Paradise")

Jako pierwsza zaprezentowana została Basia. Później dołączyli do niej Dawid, Krystian i Marcin. Ta czwórka w mgnieniu oka złapała rewelacyjny kontakt.

Basia zaskoczyła swoją historią. Wyznała bowiem, że chłopak zostawił ją dwa tygodnie po wypadku, który zakończył się złamanym kręgosłupem. Zszokował też Marcin. Mężczyzna zdradził, że niespełna pół roku temu zakończył dziewięcioletni związek!

Następnie do wspomnianego grona dołączyły Bogusia, Ola i Kornelia. Ta druga dała się poznać jako osoba z trudnym charakterem. Odpowiadała innym z dużą dozą sarkazmu, co niektórym się nie spodobało. Przez podejście Oli już wkrótce mogą polecieć iskry.

Wiemy jednak, że dziewczyna ma już swoją sojuszniczkę. Chodzi o Luizę, która bardzo mocno spodobała się panom. Ochoczo chwalili jej figurę.

"Hotel Paradise". Pierwsze parowanie i... już jest problem!

W hotelu pojawiła się również Klaudia El Dursi. Prowadząca zaprosiła uczestniczki do pierwszego parowania. Dziewczyny musiały wybrać swoją parę na podstawie zdjęć uczestników z dzieciństwa. Bogusia i Ola wybrały to samo zdjęcie! Co teraz? Tego dowiemy się w następnym odcinku.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić