Klaudia Halejcio mocno zaskoczyła. Zatrudniła... własną matkę!

8

Niedawno Klaudia Halejcio wróciła z egzotycznych wakacji. Po urlopie pojawiła się na konferencji SuperHit Festiwalu. W trakcie rozmowy z Pomponikiem opowiedziała m.in. o roli matki.

Klaudia Halejcio mocno zaskoczyła. Zatrudniła... własną matkę!
Klaudia Halejcio (AKPA)

Klaudia Halejcio ostatnio ładowała akumulatory na Seszelach. Jej córeczka została w domu, pod opieką babci - mamy Klaudii.

Celebrytkę oczywiście stać na opłacenie opiekunki. Mimo to woli zostawiać Nel pod okiem babci. Często prosi ją o wsparcie.

Bycie mamą to jest pracą na full etat (...) Moja mama zrezygnowała z pracy, żeby nam pomagać. Jest do naszej dyspozycji, jak ja muszę iść do pracy, to ona przychodzi (...) Zostawiła całą swoją pracę, żeby poświęcić się Nelusi - wyjaśniła Halejcio w rozmowie z Pomponikiem.

Czy Klaudia Halejcio płaci matce?

Aktorka została zapytana, czy płaci swojej matce za opiekę nad córeczką. Wprost nie odpowiedziała, ale raz jeszcze wyraźnie podkreśliła, że kobieta zrezygnowała z pracy, by czuwać przy dziewczynce.

Ja nigdy tego nie ukrywałam. Ja swoim rodzicom pomagam od dziecka, więc nic się nie zmieniło. Ja nie jestem z bogatego domu... To był pomysł moich rodziców, żeby zasilić domowy budżet, dlatego zawsze im pomagałam - podsumowała Klaudia.
Zobacz także: Kiedy Dawid Kwiatkowski planuje założyć rodzinę?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić