Kłopoty Barbary Kurdej-Szatan. "Wciąż walczę"

69

Barbara Kurdej-Szatan przeżywa trudne chwile. Wszystko za sprawą choroby. W wyjątkowy sposób otuchy dodał jej mąż Rafał. Celebryta pokusił się o piękny gest. Zapewne rozgrzał on serce Basi.

Kłopoty Barbary Kurdej-Szatan. "Wciąż walczę"
Barbara Kurdej-Szatan (Licencjodawca, AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan cieszy się niemałą popularnością. Wybiła się dzięki reklamom sieci komórkowej. Później dołączyła do obsady "M jak miłość" i jej kariera zaczęła nabierać rozpędu.

Po pewnym czasie jej drogi z TVP się rozeszły. Powodem była gigantyczna afera, którą wywołała Kurdej-Szatan. Celebrytka ostro wypowiedziała się na temat poczynań Straży Granicznej w obliczu kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sprawa Kurdej-Szatan umorzona. Wiceminister wściekły na sąd

Kryzys wizerunkowy wywołany wulgarnym wpisem już za nią. Obecnie Kurdej-Szatan znów może skupiać się wyłącznie na rozwijaniu kariery. Oczywiście z małymi przerwami. Jedną z nich wywołała choroba. W obliczu trudnych momentów Basia otrzymała wsparcie od męża.

Rafał Szatan wsparł chorą żonę

Rafał Szatan zdecydował się na dość oryginalny gest. Za sprawą wideorozmowy zabrał żonę na... scenę! Barbara mogła zatem uważnie przyglądać się poczynaniom swojego ukochanego.

Kiedy przez chorobę omijają mnie 3 spektakle, spotkanie autorskie w Opolu i nasz ulubiony coroczny koncert w Filharmonii Opolskiej z cudownymi artystami z Opole Gospel Choir.... I rozpaczam, że nie mogę być na tym koncercie jak zawsze... a mąż podczas wystąpienia, "stawia mnie" na pianinie. To było piękne @rafal.szatan_this_is_me dziękuję, że mogłam choć przez chwilę pobyć z Wami tam :))) ściskam publiczność z każdego wydarzenia tych dni życzę Wam dużo zdrówka! Ja wciąż walczę - napisała Kurdej-Szatan na Instagramie.

Do tych słów załączyła migawkę z wideorozmowy. Widać na niej, że z uśmiechem na twarzy śledziła poczynania Rafała. Jednocześnie gwiazda na pewno była mocno rozczarowana tym, że nie mogła zobaczyć wszystkiego z bliska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić