Kolejna gwiazda znika z TVN. Tym razem ktoś z "Dzień Dobry TVN"

57

Kolejna gwiazda opuszcza TVN. Tym razem chodzi o prezenterkę "Dzień Dobry TVN". Według medialnych doniesień Diana Kautz kończy współpracę ze słynną śniadaniówką.

Kolejna gwiazda znika z TVN. Tym razem ktoś z "Dzień Dobry TVN"
Kolejna gwiazda znika z TVN. Tym razem ktoś z "Dzień Dobry TVN" (Instagram, Diana Kautz)

Kolejna gwiazda żegna się ze stacją TVN, jak podaje "Jastrząb Post". Zaczęło się od dyrektora programowego Edwarda Miszczaka. W ostatnim czasie ze stacją pożegnała się też Anna Wendzikowska, Izabela Janachowska czy Magda Mołek.

Jak podaje serwis, w codziennej pracy w TVN zabraknie też dwóch producentek. Jednak to nie koniec odejść ze stacji. Na planie nie będzie pojawiała się również kolejna gwiazda, która opuszcza szeregi "Dzień Dobry TVN". Chodzi o prezenterkę pogody Dianę Kautz związaną ze śniadaniówką od 5 lutego 2020 roku.

Diana zdecydowała się opuścić TVN. W "DDTVN" będzie pojawiać się do końca sierpnia - podał informator serwisu plotkarskiego.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Diana Kautz opuszcza TVN. Występowała w "Dzień Dobry TVN"

Diana Kautz to prezenterka, która kontynuuje passę odejść z TVN. Jako kolejna gwiazda zdecydowała się na opuszczenie słynnej stacji. W ostatnim czasie zyskała jednak sporą popularność, co widać na jej profilu w mediach społecznościowych.

Widzowie polubili prezenterkę. Jej profil na Instagramie śledzi dopiero 11 tys. osób, jednak liczba rośnie z miesiąca na miesiąc. To właśnie tam pogodynka publikuje zdjęcia ze swojej pracy i życia codziennego. Zyskała też stałych wielbicieli. Nie ma wątpliwości, że Kautz poradzi sobie w świecie mediów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Diana Kautz jest miłośniczką podróży i sportu (...). Jest dziennikarką, ma na swoim koncie liczne wywiady o tematyce lifestylowej. (...) Diana Kautz jest również doświadczoną pogodynką - czytamy na stronie "Dzień Dobry TVN"

Kim jest Diana Kautz? Zanim dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN" pracowała w stacji WTK. To poznańska telewizja, która nadaje od 1996 roku. Wcześniej studiowała fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prywatnie jest żoną Macieja Kautza. Ślub wzięli w 2019 roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Paulina Krupińska i Damian Michałowski o nowych rolach: "Jesteśmy zestresowani tym, co nas czeka"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić