Dominika Gwit o płci dziecka. Oto co mówią lekarze

40

Niedawno Dominika Gwit ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Radosna nowina wywołała duże zainteresowanie stanem zdrowia gwiazdy. Właśnie dlatego aktorka postanowiła odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Dominika Gwit o płci dziecka. Zdradziła, co mówią lekarze.

Dominika Gwit o płci dziecka. Oto co mówią lekarze
Dominika Gwit o płci dziecka. Oto, co mówią lekarze (AKPA, AKPA)

Dominika Gwit jest w ciąży. Wieści przekazała niespełna tydzień temu za pośrednictwem Instagrama. Pokazała wtedy zdjęcie z partnerem Wojciechem Dunaszewskim, którego poślubiła w 2018 roku. Para długo starała się o dziecko, jednak nareszcie się udało!

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi - napisała wtedy na Instagramie.

Dominika Gwit o płci dziecka

Ciąża Dominiki Gwit wywołała niemałe poruszenie wśród opinii publicznej. Fani słali gratulacje, a media rozpisywały się na temat stanu gwiazdy. Z tej okazji, aktorka postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań.

Fani mogli zadawać pytania na Instagramie w specjalnym okienku do Q&A. Wiele z nich dotyczyło samopoczucia Dominiki Gwit, a także płci jej maluszka. - Wolałabyś chłopca czy dziewczynkę? Pozdrawiam i mocno ściskam, jesteś mega pozytywna - brzmi jedna z wiadomości.

Jaka będzie płeć dziecka Dominiki Gwit? Okazuje się, że aktorka... sama jeszcze nie wie. Jak mówi, to wciąż się zmienia. Lekarze zapowiadają, że będzie to chłopiec, po czym okazuje się, że jednak Gwit urodzi córeczkę. Jak mówi aktorka: - Będzie, co będzie.

Nie wiem. Dużo o tym myślałam i to się u mnie zmienia. Lekarze mówili raz tak, raz tak, także nic nie wiadomo. Raz nastawiam się na dziewczynkę, raz na chłopca. (…) Będzie, co będzie i będzie ekstra!

Oprócz wideo, gwiazda napisała też fanom na Instagramie o płci dziecka: - Obojętnie! Byleby zdrowe było! Dużo o tym myślałam, ale za każdym razem, jak się na któreś nastawiam, to cieszę się tak samo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Gwit w 2018 roku o macierzyństwie: "NIE CZUJĘ PRESJI"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić