Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Kolejna polska piękność została doceniona na świecie. Została Miss Irlandii Północnej

22

Daria Gapska to kolejna w tym roku Polka, której urodę doceniono za granicą. Dziewczyna pochodzi z Elbląga, ale od lat mieszka w Irlandii. Teraz będzie reprezentować ten kraj w wyborach Miss World.

Kolejna polska piękność została doceniona na świecie. Została Miss Irlandii Północnej
Daria Gapska (Instagram)

Daria Gapska to młodziutka studentka pielęgniarstwa. Pochodząca z Elbląga 20-latka zwróciła na siebie uwagę całej Irlandii Północnej, biorąc udział w konkursie na najpiękniejszą dziewczynę w tym kraju.

I udało się! Zdobyła ten tytuł podczas konkursu zorganizowanego w stolicy kraju, Belfaście. Pokonała aż 23 kandydatki! Teraz będzie reprezentować Irlandię Północną w wyborach Miss World.

Czuję się niesamowicie szczęśliwa, że obudziłam się dziś rano jako Miss Irlandii Północnej 2022. Dziękuję za wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a także wspaniałym sponsorom, którzy wszystko zorganizowali i zapewnili wszystkim uczestniczkom tak niezapomniane doświadczenie. Przez ostatnich parę miesięcy poznałam wspaniałe dziewczyny. Jestem dumna z was wszystkich i mogę z radością powiedzieć, że nawiązałam przyjaźnie na całe życie - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

W gronie jurorów zasiadła Karolina Bielawska - Polka, która swoją urodą onieśmieliła cały świat, zdobywając koronę tegorocznej Miss World. Tytuł pierwszej wicemiss zdobyła Lucy Johnston z Armagh, a drugą wicemiss została Poppy Smith z Belfastu.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić