aktualizacja 

Kolejny cios dla Skrzyneckiej. Bardzo wymowne słowa

69

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Katarzyny Skrzyneckiej zabraknie w kolejnych edycjach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", co wywołało mnóstwo kontrowersji. Teraz natomiast prezenterka otrzymała kolejny cios.

Kolejny cios dla Skrzyneckiej. Bardzo wymowne słowa
Katarzyna Skrzynecka (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Skrzynecka zamknęła jeden z rozdziałów swojego życia zawodowego. Chodzi oczywiście o ten etap związany z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Szeregi show opuściła krótko po tym, jak w Polsacie pojawił się Edward Miszczak jako nowy dyrektor programowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka komentuje zwolnienie z "TTBZ"

Za Skrzynecką wstawił się Piotr Gąsowski, prowadzący "TTBZ". W geście solidarności również postanowił odejść z programu.

Utrata pracy na pewno była dla Skrzyneckiej trudnym przeżyciem. Po tym, jak rozstała się z programem Polsatu, zaczęto spekulować na temat jej przyszłości. Pojawiły się plotki, że być może Kasia teraz zasili szeregi TVN-u. Nasiliły się one po tym, jak Skrzynecka i Gąsowski gościli w "Dzień dobry TVN", a jednocześnie celebrytki zabrakło na ramówce Polsatu.

"Czyżby przechodziła do TVN?", "a czemu nie było pani Kasi na ramówce?", "nigdzie nie widzę pani Kasi" - można przeczytać w mediach społecznościowych.

Cios od Edwarda Miszczaka

Plotkowano, że Edward Miszczak podziękował Katarzynie Skrzyneckiej za współpracę w ramach zemsty za to, że niegdyś opuściła jego TVN, by kooperować z Polsatem. Czy rzeczywiście jej zwolnienie miało wymiar personalny? Miszczak temu zaprzeczył.

Pan dobrze wie, że oni to piszą, żeby dobrze się klikało. W zasadzie nie ma tu innych powodów. Rok temu zawarłem związek małżeński z młodszą o 25 lat Anią Cieślak i ten temat cały czas się dobrze klika. Jednego dnia czytamy o sobie, że będziemy mieć dzieci, drugiego dnia, że nie możemy mieć dzieci. A wszystko po to, żeby kliknął się stary kontent - powiedział Interii.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić