Komentuje sytuację w TVP. Małgorzata Rozenek nie wytrzymała

5

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zadowolona z tego, jak potoczyły się wybory parlamentarne. Celebrytka z niecierpliwością wyczekuje zapowiadanych zmian w Telewizji Polskiej. Poza tym ostro wypowiada się na temat dotychczasowych poczynań mediów narodowych.

Komentuje sytuację w TVP. Małgorzata Rozenek nie wytrzymała
Małgorzata Rozenek-Majdan (Licencjodawca, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat pracuje w telewizji. Niemałą rozpoznawalność zawdzięcza takim programom jak "Perfekcyjna pani domu" czy też "Bitwa o dom".

Jeszcze niedawno była jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". Podczas kadrowej rewolucji straciła jednak tę posadę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co powinien zrobić prezydent? Polacy podzieleni w sprawie nowego rządu

Mimo to Rozenek poczyna sobie bardzo dobrze. Działa nie tylko w telewizji - próbuje również angażować się w sprawy społeczne.

Ma wielką nadzieję na to, że po wyborach dostrzegane będą najważniejsze potrzeby Polek oraz Polaków. Jedna z nich to refundacja in vitro z budżetu państwa.

Przede wszystkim obserwując to, co się dzieje, mam wrażenie, że moje marzenia i marzenia milionów Polaków zostaną spełnione. Takie marzenia o powrocie do normalności. Widać, że to, co się dzieje, chociażby z KPO, które jest najbardziej namacalnym dowodem tego, że ta przyszła władza zacznie sprawnie realizować wszystkie te postulaty, o których mówiła w kampanii. Zdecydowanie liczę na uchwalenie ustawy o in vitro, o powrocie refundacji procedury in vitro z budżetu państwa - powiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Małgorzata Rozenek ostro o TVP

Gwiazda wierzy w to, że po wyborach dojdzie do rewolucji w Telewizji Polskiej.

Liczę na to, że media narodowe, telewizja publiczna wróci w ręce narodu. Tak jak według ustawy o radiofonii i telewizji powinno być. Mam nadzieję, że rozpocznie się uporządkowywanie tej sytuacji skrajnie patologicznej, która przez ostatnie lata w telewizji była - podsumowała Rozenek-Majdan.

Media, reklama, zakupy - Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić