Kompromitacja w "Kole fortuny". Banalne hasło przerosło wszystkich zawodników

251

W "Kole fortuny" uczestnicy odgadują hasło z podanej kategorii, opierając się na długości wyrazów i niektórych odkrytych literach. W ostatnim odcinku teleturnieju TVP zawodnicy mieli podać imię i nazwisko znanego polskiego aktora. I choć zadanie w końcowym etapie wydawało się banalne, każdy kolejny uczestnik trafiał kulą w płot.

Kompromitacja w "Kole fortuny". Banalne hasło przerosło wszystkich zawodników
"Norbi' i Izabella Krzan dawno nie widzieli takiej kompromitacji (AKPA)

Na początku października polskie "Koło fortuny" świętowało swoje 30 urodziny. Co prawda teleturniej Wojciecha Pijanowskiego i Magdy Masny zniknął z anteny w 1998 r., ale powrócił w latach 2007-2009. Obecna wersja jest nadawana od 2017 r. przez Telewizję Polską, a w roli prowadzących występują "Norbi" oraz Izabella Krzan.

Oboje mieli ostatnio niezły ubaw z zawodników, którzy nie potrafili odgadnąć imienia i nazwiska znanego polskiego aktora. Na profilu "Make Life Harder" na Instagramie pojawił się mem z tego odcinka, który idealnie podsumowuje kompromitację uczestników teleturnieju.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że pod literkami w haśle krył się Bogusław Linda. Tymczasem pierwsza z uczestniczek myślała, że chodzi o "Bolesława". Druga podała odpowiedź "Bronisław Linda", co "Norbi" skomentował tylko krótkim: "Jeszcze lepiej".

Trzeci zawodnik zdecydował się na odsłonięcie jeszcze jednej literki. Z sobie tylko znanych przyczyn wymienił spółgłoskę "Z", którą trudno znaleźć w imieniu lub nazwisku u Bogusława Lindy. Mimo kolejnych strzałów i prób uzyskania podpowiedzi, żaden z zawodników nie podał właściwego hasła.

Wiedzieliście od samego początku, że chodzi o Bogusława Lindę? Skojarzyliście słynnego polskiego aktora po kilku odsłoniętych literach? A może strzelaliście niecelnie razem z uczestnikami feralnego odcinka "Koła fortuny"? Napiszcie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.

Zobacz także: Są popularne dzięki "Rolnik szuka żony"
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić