Koniec spekulacji ws. filmu o Annie Przybylskiej

15

Przed przeszło siedmioma laty, 5 października 2014 roku, środowisko aktorskie pogrążyło się w żałobie. Tego dnia zmarła lubiana i ceniona Anna Przybylska. Jej śmierć w młodym wieku do dziś wywołuje duże emocje, nie tylko wśród bliskich. Pojawiły się nowe informacje na temat planowanego filmu o aktorce.

Koniec spekulacji ws. filmu o Annie Przybylskiej
Anna Przybylska (AKPA)

Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem trzustki. Aktorka zmarła w wieku 36 lat. Osierociła trójkę dzieci i zostawiła zakochanego w niej partnera Jarosława Bieniuka.

Po śmierci Przybylskiej wielokrotnie pojawiały się informacje, że powstanie film o tej wyjątkowej postaci. Już w 2014 roku Radosław Piwowarski przyznał, że marzy mu się taka produkcja. Ostatecznie jednak wówczas nic z tego nie wyszło.

Przed kilkoma miesiącami powrócił temat filmu o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk zdradził, że pojawił się pewien pomysł, który może zostać zrealizowany.

Film o Annie Przybylskiej już powstaje!

Wiadomo, że Bieniuk nie rzucał słów na wiatr. Były piłkarz pokazał w sieci kulisy powstawania produkcji o Annie Przybylskiej. W projekt zaangażowała się m.in. jej rodzina i przyjaciele.

Na zdjęciu, które Jarosław Bieniuk wrzucił do sieci, widać kamery rozstawione w salonie. Na ścianach pojawiły się natomiast pamiątki. Pod fotografią partner Anny Przybylskiej zamieścił krótki, ale wymowny opis.

"Ania" - napisał Bieniuk.

Ci, którzy spekulowali, że filmu nie uda się zrealizować, nie kryją zaskoczenia. Efekt ma zostać przedstawiony w TVP w okolicach ósmej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ksiądz gorzko o stanowisku papieża Franciszka ws. wojny
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić