aktualizacja 

Koroniewska pokazała mieszkanie. Fani takiego widoku się nie spodziewali

119

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w sieci. Ostatnio celebrytka postanowiła pokazać remontowane mieszkanie. Takich obrazków fani aktorki pewnie się nie spodziewali.

Koroniewska pokazała mieszkanie. Fani takiego widoku się nie spodziewali
Joanna Koroniewska pokazała remontowany dom (Instagram)

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska przekazała, że wraz z mężem będzie remontować mieszkanie. Teraz okazało się natomiast, że prace nie poszły zbyt mocno do przodu. Nie widać konkretnych efektów.

Prace miały potrwać tylko trzy miesiące, a tymczasem nawet nie zaczęto działań wykończeniowych. Wszystko postępuje bardzo wolno. Koroniewska ewidentnie nie jest tym faktem pocieszona.

Jesteście ciekawi jak remont?? Jest bosko. Czy wszystkie remonty i budowy muszą tyle trwać? - zapytała wymownie.

Remontowane mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili je na początku 2021 roku. Para ma też przepiękny dom w Wilanowie.

Internauci reagują na filmik Koroniewskiej. Znają ten ból

Pod materiałem zamieszczonym na Instagramie przez Joannę Koroniewską pojawiło się sporo komentarzy. Niektórzy znają ten ból. "My właśnie jesteśmy w trakcie wykańczania siebie i naszego domu" - czytamy w jednym z komentarzy.

Ale jak się później fajnie patrzy na zdjęcia przed i po. Wtedy mówisz nigdy więcej - spostrzega kolejny użytkownik Instagrama.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić