Koszmarna wizja jasnowidza. To wydarzy się w Polsce

1095

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Wojciecha Glanca absolutnie nie napawa optymizmem. Wskazał on, co czeka Polaków w nadchodzących miesiącach. Zapowiedział m.in. głód, a także problemy finansowe.

Koszmarna wizja jasnowidza. To wydarzy się w Polsce
Wojciech Glanc (YouTube, Wojciech Glanc)

Wojciech Glanc spełnia się w roli jasnowidza. Regularnie dzieli się swoimi wizjami na YouTube. Teraz natomiast przekazał przepowiednię za pośrednictwem Interii.

Mam odczucie, że okres wakacyjny przejdzie dosyć spokojnie. Ja bym się najbardziej obawiał końca wakacji, wtedy zaczniemy zauważać to, jak ceny lecą do góry - powiedział.

Przeczuwa on, że największe problemy dopadną emerytów. - Ja jednak bardzo obawiam się jednej rzeczy - że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy - dodał Glanc.

Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Będzie też migracja - ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby "wyrobić". Obawiam się tego potwornego wzrostu cen - podkreślił.

Trudna końcówka 2022 roku?

Glanc przewiduje poza tym, że końcówka 2022 roku będzie niezwykle trudna. Mogą pojawić się nawet problemy z dostępem do prądu.

Ja widzę kiepsko ten ostatni kwartał tego roku. Chciałbym mieć dobre wrażenia, ale obawiam się, że to będzie, jak w latach 80. '20-sty stopień zasilania'. Ten rok będzie ciężki - podsumował Wojciech Glanc.
Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o czytelniczkach i bohaterkach swojej książki: "Widziałam łzy, słyszałam trzęsące się głosy"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić