o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Królowa Elżbieta złożyła synowi życzenia. Znalazła się w ogniu krytyki

6
Podziel się

W piątek 19 lutego książę Andrzej, średni syn Elżbiety II, obchodził 61. urodziny. Arystokrata doczekał się życzeń na oficjalnym koncie brytyjskiej rodziny królewskiej na Twitterze. Ten gest nie spodobał się jednak wielu internautom. Nie szczędzili królowej krytyki.

Królowa Elżbieta złożyła synowi życzenia. Znalazła się w ogniu krytyki
Królowa Elżbieta z księciem Andrzejem, swoim średnim synem (Getty Images, Chris Jackson , Staff)
bECqrhgB

Z okazji 61. urodzin księcia Andrzeja na oficjalnym koncie brytyjskiej rodziny królewskiej pojawił się okolicznościowy wpis. Jednak treść życzeń złożonych średniemu synowi Elżbiety II była nietypowa. Arystokracie nie życzono "wszystkiego najlepszego", lecz zamieszczono informację, że tego dnia monarchini powitała na świecie drugiego syna. Opatrzono je również zdjęciem przedstawiającym wszystkich członków rodziny.

Tego dnia w 1960 roku królowa bezpiecznie urodziła syna, pierwsze dziecko panującego monarchy od 1857 roku – czytamy na Twitterze brytyjskiej rodziny królewskiej.
bECqrhgD

Książę Andrzej – życzenia urodzinowe dla drugiego syna królowej Elżbiety II

Jak podaje portal KnewZ, wielu internautom nie spodobała się oficjalny ton urodzinowych życzeń złożonych księciu Andrzejowi. Wiele osób uważało, że brzmiały one oschle, a wręcz "zimno".

Jestem rozczarowany tym postem.
Wstyd! – krytykowali wpis internauci.
bECqrhgJ

Źródłem kontrowersji była nie tylko forma złożenia księciu Andrzejowi życzeń urodzinowych. Część osób wyraziła niezadowolenie, że bliscy postanowili zwrócić się do średniego syna Elżbiety II za pośrednictwem oficjalnego medium brytyjskiej monarchii. Wynika to z kontrowersji, jakie wciąż panują wokół arystokraty i które skłoniły królową do zwolnienia syna z pełnienia oficjalnych obowiązków.

Nie wolno mu życzyć wszystkiego najlepszego w mediach społecznościowych! Proszę usunąć! – domagali się internauci w komentarzach na Twitterze.
bECqrhgK

Książę Andrzej był bliskim znajomym Jeffrey'a Epsteina, finansisty oskarżonego m.in. o wielokrotne wykorzystywanie seksualnie nieletnich. Jedna z ofiar Epsteina to Virginia Roberts Giuffre, która zeznała, że była m.in. zmuszana do utrzymywania intymnych relacji właśnie z brytyjskim arystokratą. Mimo że syn Elżbiety II wypierał się znajomości z Giuffre w trakcie wywiadu, istnieją liczne dowody, w tym zdjęcia, które przeczą tej wersji wydarzeń.

Zobacz także: Zobacz też: Książę Harry pozywa brytyjską gazetę o zniesławienie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECqrhhe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Monia
7 miesięcy temu
164 lata panowania. Wow. Co tam kolejność urodzonych dzieci.
Gosc
7 miesięcy temu
To dorosle dziecko a krolowa Elzbiet a ll musi byc konsekwentna jest glowa panstwa.
Kara
7 miesięcy temu
Dla mnie to trochę niefair. Każda mama kocha swe dziecko czy duże czy małe niezależnie, co nabroiło.
bECqrhhf
Dona
7 miesięcy temu
Ludzie czepiają się dosłownie wszystkiego :/
Nie mam linku
7 miesięcy temu
1 Dlaczego zawsze jest wpis seksualny? Czyżby ktoś z tej reklamy czerpał źródełko " wody " 2.Dla każdej matki dziecko jej jest bliskie serca nawet te które zbłądziło. Krytykujemy zachowanie Monarchini a dlaczego zawsze jest reklama" poznamy pania" ?
Anka
7 miesięcy temu
Tego dnia w 1960 roku królowa bezpiecznie urodziła syna, pierwsze dziecko panującego monarchy od 1857 roku – czytamy na Twitterze brytyjskiej rodziny królewskiej. Pierwszy jest Karol,, brzydki,,
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić