Angelika Karpińska| 

Kryzys w małżeństwie Sławomira i Kajry. Żona muzyka wykrzykiwała, że chce rozwodu

221

Okazuje się, że w małżeństwie Sławomira i Kajry nie zawsze jest kolorowo. Żona znanego muzyka wyznała, że dochodziło nawet do sytuacji, gdy w nerwach wykrzykiwała, że chce rozwodu.

Kryzys w małżeństwie Sławomira i Kajry. Żona muzyka wykrzykiwała, że chce rozwodu
Sławomir i Kajra (AKPA)

Sławomir i Kajra w tym roku obchodzili 10. rocznicę ślubu. Wydawać by się mogło, że są idealnie dobrani, bowiem tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie.

Okazuje się jednak, że w ich małżeństwie nie zawsze jest kolorowo. Para ma za sobą już kilka kryzysów. W rozmowie z Pomponikiem zdradzili, jak udało im się je przetrwać.

Ktoś w pewnym momencie musi odpuścić, przymknąć oko, nie słyszeć wszystkiego, nie widzieć wszystkiego. To zawsze pomaga - powiedział Sławomir.

Kajra chciała rozwieść się ze Sławomirem?

W ich małżeństwie nie ma cichych dni. Kajra od razu mówi mężowi o tym, co jej się nie podoba. W nerwach wykrzykiwała nawet o rozwodzie.

Czasami w nerwach coś się tam rzuci, ale absolutnie nie warto zaczynać wszystkiego od początku, na nowo poznawać ludzi, chodzić na randki, znowu się docierać, przechodzić jeszcze raz to wszystko. Jak już się zdecydowaliśmy, to fajnie pracować nad tym związkiem, żeby był trwały. To wymaga mega dużo pracy - stwierdziła Magdalena ''Kajra'' Kajrowicz.

Para nigdy nie zdecydowała się na pomoc specjalisty. Sławomir powiedział, że "mają specjalistę tam na górze" i to im wystarcza.

Zobacz także: Polka relacjonuje tragiczną sytuację kobiet w Afganistanie. "Są przerażone"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić