Sławomir to milioner. Na samej "Miłości w Zakopanem" zarobił krocie

27

Sławomir nagrał piosenkę "Miłość w Zakopanem" już jakiś czas temu. Singiel od razu stał się hitem. Jednak skala sukcesu jest nieporównywalnie wysoka. Okazuje się, że wokalista dzięki piosence znacząco się wzbogacił. Takich sukcesów mogą pozazdrościć mu zagraniczne gwiazdy.

Sławomir to milioner. Na samej "Miłości w Zakopanem" zarobił krocie
Sławomir i Kajra (PAP)

Sławomir Zapała po ukończeniu szkoły aktorskiej długo szukał pomysłu na siebie. Aż w 2014 roku nastąpił przełom i od tamtej pory jest już show-biznesowym wyjadaczem.

Aktor wykreował postać sceniczną, którą nazwał po prostu Sławomir i zajął się śpiewaniem. W 2015 roku wydał teledysk do debiutanckiego kawałka Megiera, w którym wystąpiła cała plejada gwiazd, w tym m.in. Ewa Kasprzyk oraz Lech Dyblik. Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu.

Miłość dała mu sławę i pieniądze

Na scenie najczęściej towarzyszy mu ukochana żona, Kajra, również aktorka.

Jego czwarty singiel, "Miłość w Zakopanem", przyniósł mu niesamowitą popularność. Kawałek jest chętnie wybieranym przez słuchaczy. Muzycznie dotarł do 4. miejsca na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. A to nie wszystko!

Ostatnio Sławomir i Kajra gościli na festiwalu w Sopocie. I tam odebrali poczwórną diamentową płytę za sprzedaż singla!

A jeśli myślicie, że to koniec sukcesów, to jesteście w błędzie. Podczas ostatniego koncertu letniej trasy TVP wokalista odebrał jeszcze jedną nagrodę - poczwórną platynową płytę za album "The greatest hits", z której pochodzi piosenka. Zwieńczeniem sukcesu może być zawrotna kwota, jaką zarobił na kawałku.

Gwiazdor wyprodukował i wydał ją samodzielnie, przez cztery lata od premiery zarobił na niej nawet 3,8 mln złotych! - podaje "Super Express".

Mało? Piosenka ma też sukcesy w social mediach. Od momentu premiery teledysk wyświetlono ją ponad 230 mln razy w serwisie YouTube. Takiego wyniku może pozazdrościć mu niejedna światowa gwiazda!

Cóż, nie pozostaje zatem nic innego, aniżeli życzyć artyście dalszych sukcesów.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić