Krzysztof Jackowski już wie. Tak mówi o wielkiej inwestycji

49

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami na różne tematy. Tym razem odniósł się do kwestii budowy Centralnego Punktu Komunikacyjnego. Czy w Baranowie powstanie wielkie lotnisko?

Krzysztof Jackowski już wie. Tak mówi o wielkiej inwestycji
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Bardzo dużo emocji wywołuje temat budowy CPK. Nie brakuje zarówno zwolenników, jak i zdecydowanych przeciwników stworzenia Centralnego Punktu Komunikacyjnego.

Czy gigantyczne lotnisko zostanie utworzone? Takie pytanie od dziennikarzy "Faktu" otrzymał jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Ile kosztuje życie Europejczyka w Egipcie? "Niektóre produkty są absurdalnie drogie"

Wieszcz nawet się nie zawahał. Praktycznie od razu wygłosił swoją wizję w tej sprawie. Jackowski dał do zrozumienia, że nie ma żadnych wątpliwości ws. CPK.

Co z CPK? Krzysztof Jackowski odpowiada

Krzysztof Jackowski stwierdził, że "to się będzie ważyło osiem lat i ma wrażenie, że po ośmiu latach istnieje szansa, że to zacznie powstawać".

To będą jakby dwa duże lotniska, dwa zespoły blisko siebie - dodał.

Wieszcz podkreślił, że decyzja odnośnie do budowy CPK może zapaść wcześniej, jednak realizacja nastąpi "nie prędzej, jak za osiem lat". - To będzie zmodernizowane w stosunku do tego, co teraz jest planowane - kontynuował.

Obecny rząd czekają spore kłopoty, nie będzie miał czasu myśleć o lotnisku. Rząd już o tym wie, w tym sensie, że wydarzenia troszkę pokrzyżują niestety ten plan, ale też inne. Zaczyna się o wiele bardziej niebezpieczny okres w naszym regionie i Bliskiego Wschodu - zauważył w rozmowie z "Faktem".

Oczywiście przewidywania Jackowskiego, jak i innych profetów, trzeba analizować z przymrużeniem oka. Wszystko dlatego, że tego typu wizje nierzadko rozmijają się z rzeczywistością. Zdarza się jednak też tak, iż okazują się jak najbardziej słuszne.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić