Krzysztof Jackowski już wie. To stanie się jesienią i zimą

399

Krzysztof Jackowski ma za sobą kolejną transmisję, podczas której zaprezentował swoje wizje. Po raz kolejny mówił o tym, co może wydarzyć się w Polsce. Już od początku nie było optymistycznie.

Krzysztof Jackowski już wie. To stanie się jesienią i zimą
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów z naszego kraju. Niestety, jego wizje bardzo często nie są optymistyczne. Tak było również tym razem.

Profeta powiedział na YouTube, że przeczuwa, że będą tworzyć się ogromne kolejki po "wszystkie rzeczy". Zdaniem Jackowskiego oznacza to, iż "czegoś się zlękniemy, znów coś się stanie, co wywoła w nas bieganie po zapasy". Jego słowa wskazują na to, że "kończy się czas tej iluzji spokoju", a zaczyna się okres przeróżnych perturbacji.

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy. […] pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka - powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski zapowiada "nagłą decyzję rządu"

Krzysztof Jackowski mówił też o nagłych posunięciach rządu. Pewna decyzja miałaby nawet ograniczyć nasze prawa.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską - zaznaczył jasnowidz Jackowski.

Takie wizje oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka. Czasami Krzysztof Jackowski miał rację, ale niejednokrotnie jego słowa nie znajdowały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić