Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Krzysztof Jackowski już wie. To stanie się jesienią i zimą

311
Podziel się:

Krzysztof Jackowski ma za sobą kolejną transmisję, podczas której zaprezentował swoje wizje. Po raz kolejny mówił o tym, co może wydarzyć się w Polsce. Już od początku nie było optymistycznie.

Krzysztof Jackowski już wie. To stanie się jesienią i zimą
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów z naszego kraju. Niestety, jego wizje bardzo często nie są optymistyczne. Tak było również tym razem.

Profeta powiedział na YouTube, że przeczuwa, że będą tworzyć się ogromne kolejki po "wszystkie rzeczy". Zdaniem Jackowskiego oznacza to, iż "czegoś się zlękniemy, znów coś się stanie, co wywoła w nas bieganie po zapasy". Jego słowa wskazują na to, że "kończy się czas tej iluzji spokoju", a zaczyna się okres przeróżnych perturbacji.

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy. […] pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka - powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski zapowiada "nagłą decyzję rządu"

Krzysztof Jackowski mówił też o nagłych posunięciach rządu. Pewna decyzja miałaby nawet ograniczyć nasze prawa.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską - zaznaczył jasnowidz Jackowski.

Takie wizje oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka. Czasami Krzysztof Jackowski miał rację, ale niejednokrotnie jego słowa nie znajdowały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(311)
Nickleodeon
2 miesiące temu
Spełnić się zawodowo, jako dziwnnikarz, opisując takie bzdety... Red. MDO, bo nazwiska się nie dojdzie (Chyba właśnie dlatego), naprawdę (nie)godne podziwu.
Hmmm...
2 miesiące temu
"Rząd będzie chciał coś wprowadzić" Może stan wojenny? 1981-1939= 42 2023-1981= 42 W sumie nakład na wojsko w następnym roku na być podwojony w porównaniu do roku mijającego....
ewa
2 miesiące temu
lepszy jest wróżbita mateo duzo sie u niego sprawdza
Dżuma
2 miesiące temu
Jackowski przekazuje to co wie od PiSuarów.Rok temu widział czołgi i wojsko bo wszyscy myśleli,ze Rus spacyfikuje Ukrainę w 3-4 dni i w Polsce zapanuje ruski mir. Teraz też się myli bo Polacy chcą być w Unii.
Maciej
2 miesiące temu
Panie Krzysiu, proszę mi podać cztery najbliższe losowania lotto 🙂
tyle w temaci...
2 miesiące temu
On nie ma wizji - jest procesowana ustawa o zagrozeniu kleskami w ktorej rzad daje sobie prawo do zamykania dzialalnosci bez wyplaty odszkodowan, mozliwosc rekwiracji majatku, wyburzaniu budynkow czy dokwaterowywaniu obcych osob do mieszkania. PiS robi skok na wolność POlaków.
gość
2 miesiące temu
Ha, ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha.........
Greg
3 miesiące temu
Jakiś taki podobny do Ferdka Kiepskiego
dzius
3 miesiące temu
juz wywalili moj komentarz cenzurura gorsza niz za komuny
wieszcz
3 miesiące temu
Słyszałem, że Jarosław ma od dzieciństwa cellulitis, i dlatego jest taki złośliwy i nie urósł.
Gość
3 miesiące temu
Tyle co on mówi to każdy wie tak gdybać każdy potrafi
Haha
3 miesiące temu
Wąchacz majtek nic niezwykłego nie przewidział to że będzie tylko gorzej każdy wie...zero konkretów...jak wróżbita Maciej
Hatt
3 miesiące temu
Moskwa Może se obniżać i tak grzeje się za nasze
Stanley
3 miesiące temu
Panie jasnowidz.ten kto mruży oczy,snuje zamęt i zgorszenie,waśnie i knowania.Jaki pan ma cel??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić