Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

Ksiądz Janusz nie wytrzymał. Mówi o Opoździe i Królikowskim

92
Podziel się:

Relacje Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie układają się najlepiej już od kilku miesięcy. W sobotę media donosiły o odwołanym chrzcie ich syna Vincenta. Sprawę skomentował gorzko ksiądz Koplewski, spowiednik gwiazd.

Ksiądz Janusz nie wytrzymał. Mówi o Opoździe i Królikowskim
Antek Królikowski i Joanna Opozda (AKPA, AKPA)

W minioną sobotę miał odbyć się chrzest syna Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Uroczystość została jednak odwołana w ostatniej chwili. Aktorka miała podjąć taką decyzję ze względu na to, iż Antek zaprosił na chrzest jej ojca Dariusza Opozdę, z którym Joanna pozostaje w poważnym kontakcie.

Joanna Opozda w piątek wieczorem zdecydowała się odwołać chrzest synka. Aktorka zapewnia, że Królikowscy zostali o tym powiadomieni. Mimo to Antek Królikowski i jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawili się przed kościołem w sobotnie południe. Na miejscu zastali jednak jedynie pustą świątynię.

Gorzkie słowa księdza

Odwołanie chrztu skomentował w wymowny sposób ksiądz Janusz Koplewski. Duchowny zacytował ważne słowa z Biblii.

To nie jest poważne, chrzest to najważniejszy sakrament w życiu młodego człowieka… Nie próbuję komentować tej sprawy, bo musiałbym osądzać, a tego nie chcę czynić. Zacytuję więc słowa z Biblii: "Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony, a kto nie uwierzy, będzie potępiony". Niech sobie sami wyciągną wnioski. Za przyjęcie chrztu dziecka są odpowiedzialni ojciec i matka. Nikt więcej, żadne inne osoby z rodziny – mówi w rozmowie z "Super Expressem" ks. Janusz Koplewski, spowiednik gwiazd.

Ks. Koplewski przypomniał także słowa przysięgi małżeńskiej Joanny i Antka, którą składali sobie na początku sierpnia ubiegłego roku.

Kapłan podczas ślubu zapytał: "Czy chcecie przyjąć i po katolicku wychować potomstwo, którym was Bóg obdarzy?". Przyjmując sakrament małżeństwa, odpowiedzieli "chcemy". Szkoda, że nie wypełniają zadeklarowanej woli – dodał zasmucony kapłan, cyt. przez "Super Express".
Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(92)
Anty elity
2 miesiące temu
Ludzie zawierają tradycyjne małżeństwa oraz robią dzieci bo elity chcą mielć jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli w w wojnach elit i kapłaństwa, oraz żeby władcy razem z elitami mieli jak najwięcej niewolników i dlatego wymyślono instytucję małżeństwa i rodziny oraz te wszystkie wielkie religie (np islam, judaizm, buddyzm, chrześcijaństwo) jako forma kontroli i propagandy ustrojów społecznych i dlatego w wielu krajach jest kara śmierci za ateizm, apostazję, krytykę religii itd. W feudalnej Europie kościół służył ustrojowi feudalnemu a heretycy byli zabijani bo byli antysysyemowi a chrześcijaństwo służyło feudalnemu systemowi.
el-ka
2 miesiące temu
Malo znane osoby lansują się na kazdy sposob. Wywlekają na forum publicznym swoje prywatne sprawy. Tylko dzieki temu są znane. Kogo to obchodzi. W innym wypadku mało kto wiedziałby o nich.Marny temat. Na tym dlugo nie da się pociągnąć, a temat umrze śmiercią naturalna.
Jan
2 miesiące temu
Jeżeli w naszym kraju najważniejsza przesłanka do zawracania głowy Panu Bogu przez niepoważnych ludzi i instytucje jest ciąża i pieniadze to potem tak jest a i statystyki są druzgocące!!!
Tola
2 miesiące temu
Nawet ksiądz może być Januszem.
Zbyszek
2 miesiące temu
Ksiądz niech się swoimi kolesiami w sukienkach zajmie a nie poucza innych co mają robić.
Elf
2 miesiące temu
"z którym Joanna pozostaje w poważnym kontakcie"???
Andrzej
2 miesiące temu
Przecież niemowlę w nic nie wierzy bo nie jest niczego świadome, to co ten sukienkowy słowa z biblii przytacza? przecież te słowa są skierowane do osób dorosłych, takich dorosłych jakim był Jezus.
Prawda
2 miesiące temu
Dziecko nie może przyjąć chrztu! Nie jest świadomym wiary! A w Biblii nie ma takiego tekstu!!!
myszsza
2 miesiące temu
Chyba w poważnym konflikcie, a nie kontakcie. Ktoś to czyta przed wysłaniem?
Kasia
2 miesiące temu
I co mam z tego chrztu, komuni, bierzmowania i sakramentu ślubu kościelnego? Tylko stratę pieniędzy, bo jestem rozwiedziona i jestem po następnym ślubie cywilnym i żyję jak bigamistka całkiem legalnie bo mam teraz ślub cywilny i stary ślub kościelny. I co na tą bigamię prawo?
Zagłoba sum
2 miesiące temu
Że też nie powie ile kasy mu przeszło koło nosa... A w jakim wieku był chrzczony Jezus?
Ewa
2 miesiące temu
Ci ludzie to jeden wielki koszmar, czepia przyjemności z obrzydliwego rozglosu
Zenek
2 miesiące temu
A co ma ksiądz do gadania o czyimś życiu? Może jeszcze ten kleryk chciał by mieć przywilej pierwszej nocy? Kler już całkiem zbzikował.
pol
2 miesiące temu
magiel
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić