Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Ksiądz z "Ziarna" wywołał skandal. "Wiadomości" milczą

42
Podziel się:

Bardzo głośno zrobiło się o wiadomościach o charakterze seksualnym, które wysyłał rzecznik kurii białostockiej i współpracownik TVP ks. Andrzej D. O tym skandalu donoszą przeróżne media. W tym gronie próżno szukać m.in. "Wiadomości" TVP.

Ksiądz z "Ziarna" wywołał skandal. "Wiadomości" milczą
"Wiadomości" TVP (TVP)

Aferę obyczajową z udziałem księdza Andrzeja D. ujawniła "Gazeta Wyborcza". Rzecznik białostockiej kurii i współpracownik TVP wysyłał internautce wiadomości i nagrania o charakterze seksualnym.

Ksiądz, który pojawiał się m.in. w religijnym programie TVP dla dzieci i młodzieży "Ziarno", obiecywał kobiecie, że "będzie pierwszą kobietą w historii wy....aną w gabinecie metropolity białostockiego". Duchowny w rozmowie z "GW" potwierdził, że jest autorem wulgarnej korespondencji.

W związku z tym został zawieszony w obowiązkach duchownego. Redakcja audycji katolickich w TVP i redakcja "Ziarna" zadeklarowały zerwanie współpracy z tym kapłanem. Poinformowano również o zaplanowaniu usunięcia wszelkich materiałów, w których pojawił się ksiądz Andrzej D.

TVP pominęła skandal z księdzem w roli głównej

Serwis teleshow.wp.pl spostrzega, że informacji o skandalu z księdzem Andrzejem D. w roli głównej nie otrzymali widzowie "Wiadomości" i serwisów TVP Info. Została ona zaprezentowana jedynie na antenie i stronie TVP3, z którą D. ściśle kooperował.

Za to w głównym, wieczornym wydaniu serwisu informacyjnego publicznej stacji znaleziono czas na materiały o inscenizacji bitwy pod Grunwaldem czy zlotu ciężarówek w Polskiej Nowej Wsi - podkreśla wspomniany portal.

Telewizja Polska znalazła też czas na to, by skrytykować Donalda Tuska. Redakcja "Wiadomości" uważa, że nie ma on programu wyborczego, a "swoje obietnice mógł spełnić, jak był premierem".

Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Lewicowa Ania...
5 miesięcy temu
I bardzo dobrze, że wyganiają tego księdza. Ten facet psuje wizerunek kościoła katolickiego i kościół dla własnego dobra powinien go ukarać i założyć mu sprawę o demoralizację. Każdy, kto działa na niekorzyść jakiejś instytucji powinien być z niej wywalony obojętnie czy to szkoła, czy policja, czy kościół. Takie zawody jak kapłan, policjant, prokurator, nauczyciel (zwłaszcza wychowawca) itd mają obowiązek dawać obywatelom dobry przykład jak postępować i być wzorem moralności a przykład idzie z góry. Jak nauczyciel ćpa i daje narkotyki dzieciakom oraz stosuje przemoc domową to powinno się go za to zwolnić i założyć mu sprawę o demoralizację (bo daje dzieciom i młodzieży zły przykład), jak policjant jest kibolem i bandytą i kradnie to też powinni go wywalić za szkodę na instytucję policji i za dawanie złego przykładu obywatelom. Ślepa wiara w autorytety powodują, że błędy autorytetów uznawane są za wzorce do naśladowania. Ksiądz to zawód, na którym ciąży rola autorytetu (tak samo jak na nauczycielu, przedszkolance, policjancie, politykach, prokuratorze, prezydencie).
Anty elity
5 miesięcy temu
Ludzie zawierają tradycyjne małżeństwa oraz robią dzieci bo elity chcą mielć jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli w w wojnach elit i kapłaństwa, oraz żeby władcy razem z elitami mieli jak najwięcej niewolników i dlatego wymyślono instytucję małżeństwa i rodziny oraz te wszystkie wielkie religie (np islam, judaizm, buddyzm, chrześcijaństwo) jako forma kontroli i propagandy ustrojów społecznych i dlatego w wielu krajach jest kara śmierci za ateizm, apostazję, krytykę religii itd. W feudalnej Europie kościół służył ustrojowi feudalnemu a heretycy byli zabijani bo byli antysysyemowi a chrześcijaństwo służyło feudalnemu systemowi. I dlatego pis ma obsesję na punkcie instytucji małżeństwa i rodziny oraz na punkcie chrześcijaństwa i obsesję na punkcie rozrodczości i dzietność Polek i Polaków oraz dlaczego tak tępią homoseksualizm, bezwyznaniowość, rozwody, aborcję i antykoncepcję (w tym prezerwatywy).
Baltazar
5 miesięcy temu
W TVP są tylko dobre wiadomości a na inne nie wygodne ksiecuinowi kurskiemu porostu zabrakło czasu antenowego
Marek 13
5 miesięcy temu
Kurski swoich kolegów nie krytykuje,
Wiadomości
5 miesięcy temu
W wiadomościach już dawno nie ma informacji o tym co się dzieje na świecie, w kraju, jakie po cichu ustawy podpisują na wiejskiej, jest tylko reklama imprez, tysiące razy pokazywane te same zdjęcia i urywki filmów, żenada, ale najważniejsze że do studia wiadomości ,,wjeżdża,, czołg 😂
Ewa
5 miesięcy temu
To szatan rydzyk rządzi tv pis przebrany w czarną suknię i wszystko co złe w kościele tłumaczy atakiem na to "nieskalane" dobro;
Ojczym Rydzyk
5 miesięcy temu
Kocham pieniądze i złoto.
Ryszard
5 miesięcy temu
Kyrtykowanie Kościoła bardzo boli Niebieską Panne. Nawet nie wiecie jak barany.
kocia
5 miesięcy temu
co to jest ksiadz?
Roman
5 miesięcy temu
TVP mataczy na całego, przemilcza co niewygodne i przekłamuje ile się da. Sączy jad, skłóca i ogłupia ludzi
Tadeusz
5 miesięcy temu
Nie podniecać się za bardzo bo jądra wybuchną i co wtedy ? Nie wspomnę o oczach !
aza
5 miesięcy temu
Oni codziennie tak się zachowują to dla nich nic ciekawego!
Bolek
5 miesięcy temu
To musi być ważny temat dla maniaków grillowania katoli - wszak mamy już druga odsłonę na O2...
bp. flaszka
5 miesięcy temu
Zamiatania pod dywany skandali z udziałem kleru , ciąg dalszy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić