Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Księżna Diana poparłaby postępowanie Harry'ego: "byłaby zachwycona"

7
Podziel się:

Ingrid Seward jest ekspertką od brytyjskiej rodziny królewskiej, a także autorką licznych książek o Elżbiecie II i jej bliskich. Uważa, że gdyby Diana Spencer wciąż żyła, byłaby zachwycona zachowaniem młodszego z synów. Sama marzyła o pójściu taką drogą.

Księżna Diana poparłaby postępowanie Harry'ego: "byłaby zachwycona"
Zdaniem eksperta od rodziny królewskiej księżna Diana poparłaby pomysł młodszego z synów na życie (Getty Images)

Jak informuje portal Mirror, Ingrid Seward miała okazję osobiście poznać Dianę Spencer. Do spotkania obu pań doszło na krótko przed tragiczną śmiercią "królowej ludzkich serc", jednak pisarka zdążyła usłyszeć od arystokratki, co zamierza zrobić w przyszłości.

Diana Spencer też chciała wyjechać do USA. Poparłaby decyzję księcia Harry'ego

Zgodnie z relacją Ingrid Seward księżna Diana planowała, że na stałe wyprowadzi się z Wielkiej Brytanii. "Królowa ludzkich serc" zamierzała przenieść się właśnie do Stanów Zjednoczonych. Pisarka uważa, że gdyby nie doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, Spencer byłaby zachwycona postępowaniem młodszego z synów.

Zdecydowała, że chce osiedlić się w Ameryce i byłaby zachwycona, że Harry osobiście zrealizował jej marzenie. Kiedy 28 sierpnia 1996 roku rozwód Diany został sfinalizowany, miała nadzieję, że na nowo odnajdzie poczucie wolności. (...) W końcu będzie mogła być sobą, robić swoje i wydawać własne pieniądze, na co i jak chce – przekonywała Ingrid Seward (Mirror).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Relacje Diany z brytyjską rodziną królewską. Szczere zwierzenia w biografii ''królowej ludzkich serc''

Według Ingrid Seward księżna Diana byłaby zadowolona także z tego, jak potoczyły się losy starszego z synów. "Królowa ludzkich serc" od początku zdawała sobie sprawę z przeznaczenia Williama, który z racji urodzenia musiał od dziecka przygotować się do władania Wielką Brytanią. Odetchnęłaby więc z ulgą, że dobrze radzi sobie on w roli następcy tronu.

Wiedziała, że ​​przeznaczeniem Williama była monarchia i byłaby szczęśliwa, że ​​pogodził się ze swoją trudną rolą – relacjonowała Ingrid Seward (Mirror).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Ekspert od mo...
3 miesiące temu
Księżnej nie ma, a teraz byłaby się przydała. Mogłaby wrócić, pogonić na cztery wiatry tę obecną maszkarę Karola i jego razem z nią, i objąć tron.
Specjalista f...
3 miesiące temu
Ekspertem od ich rodziny królewskiej jest ich pierwszy lepszy poddany lub pracownik Pałacu. Ja też o nich wiem to i owo, na tak i na nie.
Galejko
3 miesiące temu
Ta ekspertka 🤣 skąd wie co pomyślany księżna Diana???ona szuka taniego rozgłosu!!!!To jest świństwo z jej strony.!!!!
Teresa
3 miesiące temu
Diana miała klasę, wyczucie i przede wszystkim z tego względu , że sama zaznała bólu i samotności potrafiła zrozumieć cierpienie innych, dlatego jej zdjęcia z innymi ludźmi,są szczere i autentyczne, czego nie można powiedzieć o Megan, ona gra.Kate wydaje się bardziej autentyczna.Myślę, że najbardziej nie spodobało by się Dianie to ,że gdy Megan weszła do rodziny , to bardzo pogorszyły się relacje między braćmi.
Anowi
3 miesiące temu
Czy chciałaby otwartego konfliktu pomiędzy synami?
Krystyna
3 miesiące temu
Bardzo dobrze postąpił, kibicuję Im !!!
Marta
3 miesiące temu
Bzdury
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić