aktualizacja 

Księżna Diana poparłaby postępowanie Harry'ego: "byłaby zachwycona"

7

Ingrid Seward jest ekspertką od brytyjskiej rodziny królewskiej, a także autorką licznych książek o Elżbiecie II i jej bliskich. Uważa, że gdyby Diana Spencer wciąż żyła, byłaby zachwycona zachowaniem młodszego z synów. Sama marzyła o pójściu taką drogą.

Księżna Diana poparłaby postępowanie Harry'ego: "byłaby zachwycona"
Zdaniem eksperta od rodziny królewskiej księżna Diana poparłaby pomysł młodszego z synów na życie (Getty Images)

Jak informuje portal Mirror, Ingrid Seward miała okazję osobiście poznać Dianę Spencer. Do spotkania obu pań doszło na krótko przed tragiczną śmiercią "królowej ludzkich serc", jednak pisarka zdążyła usłyszeć od arystokratki, co zamierza zrobić w przyszłości.

Diana Spencer też chciała wyjechać do USA. Poparłaby decyzję księcia Harry'ego

Zgodnie z relacją Ingrid Seward księżna Diana planowała, że na stałe wyprowadzi się z Wielkiej Brytanii. "Królowa ludzkich serc" zamierzała przenieść się właśnie do Stanów Zjednoczonych. Pisarka uważa, że gdyby nie doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, Spencer byłaby zachwycona postępowaniem młodszego z synów.

Zdecydowała, że chce osiedlić się w Ameryce i byłaby zachwycona, że Harry osobiście zrealizował jej marzenie. Kiedy 28 sierpnia 1996 roku rozwód Diany został sfinalizowany, miała nadzieję, że na nowo odnajdzie poczucie wolności. (...) W końcu będzie mogła być sobą, robić swoje i wydawać własne pieniądze, na co i jak chce – przekonywała Ingrid Seward (Mirror).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Relacje Diany z brytyjską rodziną królewską. Szczere zwierzenia w biografii ''królowej ludzkich serc''

Według Ingrid Seward księżna Diana byłaby zadowolona także z tego, jak potoczyły się losy starszego z synów. "Królowa ludzkich serc" od początku zdawała sobie sprawę z przeznaczenia Williama, który z racji urodzenia musiał od dziecka przygotować się do władania Wielką Brytanią. Odetchnęłaby więc z ulgą, że dobrze radzi sobie on w roli następcy tronu.

Wiedziała, że ​​przeznaczeniem Williama była monarchia i byłaby szczęśliwa, że ​​pogodził się ze swoją trudną rolą – relacjonowała Ingrid Seward (Mirror).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić