o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
Ola Kowalczyk
|

"Kto myślał o przyszłości, ten ma". Krawczykowi pandemia nie straszna

2
Podziel się

W przeciwieństwie do wielu kolegów z branży Krzysztof Krawczyk nie narzeka na finanse: "Kto myślał o przyszłości, ten ma".

"Kto myślał o przyszłości, ten ma". Krawczykowi pandemia nie straszna
Krzysztof Krawczyk (ONS)
bECsGrWZ

Pandemia koronawirusa, a zwłaszcza związane z nią obostrzenia, uderzyły w wiele dziedzin gospodarki. W trudnej sytuacji z dnia na dzień znaleźli się m.in. artyści, co głośno podkreślali m.in. w ostatnim apelu do Ministra Kultury. Ludzie kultury zwrócili się do rządzących z prośbą o wsparcie i uratowanie branży przed zapaścią.

Nie wszystkim gwiazdom jednak głód zajrzał oczy. Na swoje finanse, mimo pandemii i zawieszenia kariery, nie narzeka Krzysztof Krawczyk. Legendarny artysta wyłamał się z chóru podupadających artystów.

bECsGrXb
Zobacz także: #gwiazdy: Krzysztof Krawczyk oddaje rentę swojej pierwszej żonie

Krzysztof Krawczyk zdradza, z czego się utrzymuje

W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" artysta zdradził, że utrzymuje się z emerytury wypłacanej mu przez ZUS. Ta wcale nie jest taka niska, ale Krawczyk podkreśla też, że finansowy spokój zawdzięcza bliskim.

bECsGrXh
Odłożyłem na czarną godzinę dzięki mojej żonie Ewuni, która w odpowiednim momencie okiełznała we mnie utracjusza. No i dzięki mamie, która - gdy ja nie myślałem o przyszłości - pilnowała, bym regularnie płacił składki na ZUS. Moja emerytura nie jest wysoka, ale kto myślał o przyszłości, ten ma. Zarabiałem przyzwoicie nawet w PRL - czytamy w wywiadzie. Poza tym przyzwoitość nakazuje równać się do średniej krajowej, bo niby dlaczego miałbym być faworyzowany - dodał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECsGrXC
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(2)
Tomasz11
11 miesięcy temu
Teraz nie ma już prawdziwych facetów. Wygolona klata, obowiązkowy tatuaż,karnet na siłkę, stare BMW, czapeczka, "Szakira" przy boku z wywalonymi cyckami i silikonowymi wargami . To obraz jaki mamy. To samozagłada intelektualna i fizyczna.Koniec!!! gasimy światło.
Wiola
11 miesięcy temu
Miło mi się to czyta. Pokora u Artysty. Płacił uczciwie, teraz ma. Do tego chwali Żonę, Matkę - mężczyzna z krwi i kości.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić