o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Strajk kobiet. Agnieszka Chylińska na chore dzieci. Zabrała głos

392
Podziel się

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 22 października sprawił, że Polacy wyszli na ulice. Protesty odbywają się w dużych i małych miastach. Swoje poparcie dla nich deklarują gwiazdy, wśród których jest Agnieszka Chylińska.

Strajk kobiet. Agnieszka Chylińska na chore dzieci. Zabrała głos
(Instagram)
bEafdSRN

Agnieszka Chylińska wielokrotnie udowadniała, że nie boi się głośno mówić dokładnie tego, co myśli. W momencie kiedy tysiące Polaków protestuje po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, udostępniła interesujący wpis.

Na Instagramie artystki pojawiło się nowe zdjęcie. Widnieje na nim kartka z wyznaniem dotyczącym aborcji i strajku kobiet.

Ja, Agnieszka Chylińska, jestem wierząca, nie usunęłabym chorego dziecka, protestuję przeciwko atakowi, prześladowaniu, karaniu tych, którzy żyją i myślą inaczej! - pisze artystka.
bEafdSRP
Zobacz także: Strajk Kobiet w Warszawie. Obezwładniono starszą kobietę. Policja nie reagowała

Post polubiło ponad 25 tys. użytkowników. Posypały się także komentarze - głównie pozytywne i wspierające artystkę w jej przekonaniach.

Mądre słowa. Takie, na które stać właśnie ludzi mądrych, których brakuje w polityce
bEafdSRV
Mądrze napisane
Podziwiam Panią za wytrwałość. I życzę dużo zdrowia dla dzieci i Pani - czytamy.

Wcześniej Chylińska nagrała wideo dla swoich fanów. Przyznała w nim, że sama zmaga się z problemami bowiem dwoje z trojga jej pociech to dzieci szczególnej troski. Nie chce jednak zabierać innym wolnego wyboru.

bEafdSRW
Nigdy się nie żaliłam, nigdy nie mówiłam, jak mi ciężko... Trudno mi na to wszystko patrzeć - mówiła na Instagramie.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEafdSSq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(392)
Gagatek
6 miesięcy temu
Łatwo zabieramy głosy aby uciec od własnych słabości, problemów i nałogów. Gdy domem zajmuje się gosposia a na stoliku stoi zawsze butelka.
CKS
6 miesięcy temu
PANI AGNIESZKO, ŻYCIE JAKIE PANI PROWADZIŁA I ZANIECZYSZCZONY TRUCIZNAMI ORGANIZM SPRAWIŁ, ŻE DZIECI POTRZEBUJĄ SPECJALNEJ TROSKI I NIGDY NIE BEDA MIAŁY NORMALNEGO ŻYCIA. NIE MAM CO DO TEGO ŻADNYCH WĄTPLIWOSCI.
8787
6 miesięcy temu
A ja jestem dobrym kierowcą i uważam że to moja sprawa ile mam promili we krwi, a jak pieszy jest na drodze to mogę go rozjechać bo mi wlazł pod koła no i jest słabszy.
bEafdSSr
s. Patrycja
7 miesięcy temu
Droga Pani Agnieszko. Dziekuje Pani za osobiste i odwazne swiadectwo zycia. Dziekuje Pani za odwage zycia w pelni. Przetrwala Pani posrod chmur, deszczu i huraganow w Pani zyciu. Gratuluje z serca! Ale Slonce zawsze swieci i Pani to potwierdza swoim zyciem. Niech Bog Pania blogoslawi i Matka Boza strzeze Pania i wszystkich Pani bliskich. Z szacunkiem i modlitwa s. Patrycja.
Przyszlosc
7 miesięcy temu
Ukrzyżuj go! ukrzyżuj go! Ukrzyżujcie Boga jeszcze raz! Ale pamiętajcie - na sądzie ostatecznym - każdy odpowie za siebie.
Agnieszka
7 miesięcy temu
Proszę zauważyć jak dyplomatycznie Pani Chylińska skomentowała wyrok TK. Użyła słów"...nie usunęłabym chorego dziecka". Domniemuję, że świadomie nie użyła słów "...nie zabiłabym chorego dziecka...", aby w ten sposób nie tracić na popularności. Bo wówczas osoby z którymi się tak identyfikuje pomyślały by, że według niej one zabijają chore dzieci a ona nie. Pani Chylińska, niech Twoja mowa będzie ..tak, tak lub nie,nie. Wszystko co inne od Złego pochodzi. To w kontekście wiary o której Pani pisze.
Estella
7 miesięcy temu
Aborcja to zabójstwo bo życie jest już poczęte. Dzieci poczęte mają prawo żeby żyć. Osoby które dokonały aborcję zabiły bezbronne dzieci to okrutni zabójcy. Kobiety które dokonały aborcję to zabójczynie. Trzeba bronić dzieci poczętych i nie pozwolić żeby zabójcy zabijali dzieci !!!
Ciekawska
7 miesięcy temu
Zgadzam się, że pewne sprawy w tym aborcję trzeba zostawić młodym. To oni będą się musieli zmierzyć z konsekwencjami. Jest to sprawa ich sumienia także. Bardzo trudne. Ale z drugiej strony jeżeli nie chcemy respektować konstytucji to po prostu trzeba ją zmienić. Konstytucji nie można interpretować raz tak, a raz inaczej.Tak to robiliśmy w szkole omawiając lektury i wyjaśniając nauczycielom co autor miał na myśli. Ustawa zasadnicza powinna być jasno i w sposób jednoznaczny napisana. Ale praworządność jest podstawą demokracji. Strajkujące Panie, nie trzeba łamać konstytucji, trzeba ją po prostu zmienić. Zacznijmy wprowadzać porządek od żródła całego konfliktu. Przypominam konstytucję podpisał były prezydent Polski p. Aleksander Kwaśniewski.
BMW 55555
7 miesięcy temu
No pewnie niech się rodzą niepełnosprawne dzieci i za niedługo całe społeczeństwo będzie chore i niepełnosprawne. A od państwa nie dostaniesz wsparcia a już jak dostaniesz to są grosze. Ciekawe czy chylińska by tak pisała jak miałaby dziecko chore i niepełnosprawne.
Andrzej
7 miesięcy temu
Nie można pozostawić wyboru osobie która dopuszcza możliwość zabicia drugiego czlowieka.
Anna
7 miesięcy temu
To nie hejt tylko propozycja, żebyście pobyli chociaż tydzień z takim chorym.ja też jestem za wolną wolą kobiety.mezczyzni uciekają od takich nieszczęść bo mają słabsza psychikę.Ale tutaj najwięcej mają do powiedzenia.szczegolnie kościół.
Anna
7 miesięcy temu
Dlaczego usuneliscie mój wpis.bo proponował żebyście się takimi zajęli rządzący.
Anatol
7 miesięcy temu
Nie wiem jak taka kobieta która usunęła ciąże będzie mogła żyć z myślą że zabiła swoje dziecko
bEafdSSj
Anna
7 miesięcy temu
Tak każdy urzędujący powinien zaadoptować jedno dziecko albo na tydzień pójść do pracy z takimi.A księżom podpowiadamy by tych swoich wybudowanych molochach podarowali ośrodki dla takich dzieci.W imię milosierdzia
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić