aktualizacja 

Kto zastąpi Barbarę Mostowiak? Są konkrety

38

Teresa Lipowska jest kojarzona przez wielu Polaków przede wszystkim z rolą Barbary Mostowiak w kultowym serialu "M jak miłość". Z tą bohaterką utożsamiana jest tak mocno, że na co dzień niektórzy zwracają się do niej... serialowym imieniem. Teraz niespodziewanie okazało się, że nestorka rodu Mostowiaków ma już swoją następczynię!

Kto zastąpi Barbarę Mostowiak? Są konkrety
Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) (YouTube, TVP1)

Teresa Lipowska to niewątpliwie bardzo doświadczona aktorka. Na jej koncie widnieje wiele ról. Mimo to Polacy kojarzą ją przede wszystkim z Barbarą Mostowiak z "M jak miłość".

Nie brakuje takich, którzy uważają, że w tym przypadku jest nie do zastąpienia. Tymczasem Lipowska w "Kulisach M jak miłość" ujawniła, że ma już swoją następczynię, a nawet dwie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Hakiel odrzucił propozyzję pracy od TVP przez "Kurzopków"? Tancerz komentuje

Wyjaśniła, że zastąpią ją dwie pozostałe wnuczki Basie (Karina Woźniak i Gabriela Raczyńska). Chodzi o córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) oraz Artura (Robert Moskwa) i przybraną córkę Franki (Dominika Kachlik), a także Pawła (Rafał Mroczek).

Cieszę się, że moja Barbara ma następczynię, bo mam dwie wnuczki Basie. Bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Może dlatego, że mamy to samo imię - mówiła Lipowska w "Kulisach M jak miłość".

"M jak miłość". To dla niej duży przywilej

Barbara Mostowiak częściej przebywa oczywiście z Basią Rogowską, a wszystko dzięki temu, że mieszka z nią pod jednym dachem. Stara się jednak utrzymywać również dobre relacje z Basią Zduńską. - Dla mnie to jest bardzo duży przywilej, że jestem imienniczką niezastąpionej babci Basi. Myślę, że Basia widzi ją jako taki ideał. Podziwia ją w jaki sposób trzyma całą rodzinę razem - powiedziała Gabriela Raczyńska w "Kulisach M jak miłość".

Barbara i Basia są najlepszymi przyjaciółkami. I Basia bierze z niej przykład. Barbara może uczyć Basię życia, a Basia może uczyć swoją babcię nowinek technologicznych, slangu młodzieżowego - dodała Karina Woźniak.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić