aktualizacja 

Kuba Wojewódzki z obitą twarzą. "Masakra"

285

Kuba Wojewódzki pokazał się na Instagramie z obitą twarzą. Zrobił to na profilu swojej restauracji Niewinni Czarodzieje Trzy Zero. Co się stało gwiazdorowi? Internauci są zgodni. - Masakra - piszą w sekcji komentarzy.

Kuba Wojewódzki z obitą twarzą. "Masakra"
Kuba Wojewódzki z obitą twarzą. "Masakra" (AKPA)

Kuba Wojewódzki od lat związany jest ze stacją TVN. Wcześniej występował w TVP i Polsacie. Największy rozgłos przyniósł mu program "Idol", w którym zasiadał jako juror. Następnie zaczął prowadzić talk-show "Kuba Wojewódzki", który do dziś śledzą miliony telewidzów.

Kuba Wojewódzki jest postacią znaną w całej Polsce. To jeden z najsłynniejszych dziennikarzy i prezenterów w kraju. Słynie z kontrowersyjnych pytań oraz wywiadów ze znanymi osobistościami ze świata polskiego show-biznesu, sportu czy kultury.

Oprócz tego, Kuba Wojewódzki jest przedsiębiorcą. Zarobione w mediach pieniądze pożytkuje, inwestując w nowe biznesy. Jednym z nich jest restauracja otwarta w Trójmieście. Jej nazwa to Niewinni Czarodzieje Trzy Zero. Zlokalizowana jest przy Placu Grunwaldzkim w Gdyni.

Kuba Wojewódzki z obitą twarzą

Wojewódzki promuje swój lokal nie tylko pojawiając się na miejscu. Robi to także w sieci. Tym razem fani mogli zobaczyć fotografię gwiazdora na profilu restauracji. Zdjęcie było jednak dość nietypowe.

Kuba Wojewódzki pokazał się z obitą twarzą. Gwiazdor ma zadrapania i siniaki, a mimo to uśmiech nie schodzi z twarzy dziennikarza. - Trochę wczorajszy zapraszam na dziś - napisał. Najprawdopodobniej jest to charakteryzacja. 31 października to bowiem Halloween. Ekipa restauracji również hucznie świętowała.

Nie wszyscy internauci są przekonani do wersji o wyrazistej charakteryzacji gwiazdora. W komentarzach piszą: "Masakra", "Co się stało? Pomóc ci?", "To za ten nowy tatar halloweenowy" - czytamy pod wpisem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co sądzicie o nowym zdjęciu Kuby Wojewódzkiego? Mieliście kiedyś okazję odwiedzić jego restaurację? Czekamy na odpowiedzi w sekcji komentarzy.

Zobacz także: Renata Kaczoruk o nowej ścieżce zawodowej i związku z Kubą Wojewódzkim
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić