"Kuchenne rewolucje". Wywróciła stół i wyszła. Wybuch Magdy Gessler!

29

W czwartek wyemitowano nowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler odwiedziła restaurację "Tasty" w Piekarach Śląskich. Trudno uwierzyć w to, jak zachowała się gwiazda TVN.

"Kuchenne rewolucje". Wywróciła stół i wyszła. Wybuch Magdy Gessler!
Magda Gessler (Instagram)

W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" zrobiło się bardzo gorąco. Zaczęło się od tego, że Magda Gessler - tradycyjnie już - zamówiła posiłki w restauracji, którą akurat odwiedziła.

Obsługa "Tasty" chyba postanowiła sprawdzić jej cierpliwość. Gwiazda czekała na jedzenie przeszło godzinę! W końcu puściły jej nerwy.

Wściekła Gessler poinformowała, że nie spróbuje żadnego z dań. Wywróciła stół i po prostu wyszła z lokalu.

Magda Gessler dała restauracji jeszcze jedną szansę. Uznała, że warto zamówić jedzenie z "Tasty" na wynos. Także i tu spotkało ją spore rozczarowanie.

Magda Gessler: "Takiego gó*** w życiu nie widziałam"

Później raz jeszcze odwiedziła restaurację. Znów była zażenowana. Tym razem ze względu na warunki panujące w kuchni.

Nie wiem, czy ja zrobię rewolucję, czy każę pana zamknąć. (...) Ja takiego gó***, jakby ktoś komuś nasrał na kuchnię, to w życiu nie widziałam - grzmiała.

Kolejnego dnia było jeszcze gorzej. W końcu restauratorka uznała, że najwyższa pora na przerwanie rewolucji. Zrezygnowała z kolacji promocyjnej i skończyła swoją misję.

Ja nam tym kończę. Nie mam warunków, by stworzyć tę kolację, bo nie mogę gotować bez kuchenki ani piec bez piekarnika! - podkreślała restauratorka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić