Tak goryle bawiły się w zoo. Rodzice musieli odsunąć dzieci

129

Nietypowe zachowanie goryli w swojej wolierze w zoo w Nowym Jorku wywołało prawdziwą burzę w sieci. Na nagraniu, które obiegło media społecznościowe, widać, jak małpy uprawiają seks oralny na oczach dziesiątek gości zoo, w tym rodziców z małymi dziećmi.

Tak goryle bawiły się w zoo. Rodzice musieli odsunąć dzieci
Goryle bawili się w zoo (YouTube)

Nietypowe zachowanie goryli nagrał jeden z gości Bronx Zoo w Nowym Jorku. Na nagraniu widać, jak para goryli bawi się w swojej wolierze. Początkowo nic nie wzbudzało zdziwienia, ale po chwili jedno z nich położyło drugie zwierzę na ziemię. Goryle najpierw się przytuliły, ale później zaczęli uprawiać... seks oralny.

Nagranie z zoo wywołało burzę

Zszokowany autor nagrania udostępnił filmik w sieci i wywołał on prawdziwą burzę. Nikt bowiem z gości zoo nie był przygotowany na to, że zobaczy coś takiego. Co więcej, na nagraniu widać, że przed wolierą stoją dzieci, które z niedowierzaniem patrzą na to, co się dzieje na wybiegu dla małp. Jeden z gości opisywał, że rodzice szybko zaczęli odsuwać swoje dzieci.

Moja żona musiała trzymać się z dala od wystawy z moim śpiącym synem, więc chciałem nagrać dużo wideo. Wtedy wydarzyła się ta magia - opisuje mężczyzna.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Rozmaite praktyki seksualne małp

Przedstawiciele ogrodu zoologicznego w nowojorskiej dzielnicy Bronx wcześniej nie wiedzieli nic na temat filmu.

Według prymatologa Fransa de Waala małpy stosują rozmaite praktyki seksualne, między innymi seks oralny i wzajemną masturbację, a nawet pozornie wyłącznie ludzką praktykę francuskiego pocałunku. Jak dodaje naukowiec, zarówno samce, jak i samice uprawiają seks homoseksualny i heteroseksualny.

Zobacz także: Opiekun zaraził koronawirusem goryle w zoo. "Może przeskoczyć na inne stworzenia"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić