Kwaśniewska przestała nosić obrączkę. Co się dzieje?

54

Czujne oko fanów zawsze wszystko dostrzeże! Tym razem chodzi o byłą prezydencką córkę, Olę Kwaśniewską, która od 9 lat jest żoną muzyka Kuby Badacha.

Kwaśniewska przestała nosić obrączkę. Co się dzieje?
Ola Kwaśniewska (Instagram)

Ach Ci internauci! Nic nim nie umknie. Każda najdrobniejsza rzecz w życiu celebrytów. A jeśli jeszcze taki internauta jest fanem...

Media się przy takim śledztwie chowają! I jego ofiarą właśnie padła... Ola Kwaśniewska.

Celebrytka i była prezydencka córka, od lat żyje na świeczniku. To, z jakim mężczyzną zwiąże swoje życie, było przez lata zagadką dziennikarzy. Aż do 2012 roku, kiedy stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim kilkuletnim partnerem, muzykiem Kubą Badachem.

Państwo Kwaśniewscy oszaleli wówczas ze szczęścia, a prezydentówna skupiła się na swoim szczęściu rodzinnym. Odsunęła się wówczas w show-biznesowy cień.

Drobny szczegół

Przez lata żyła szczęśliwie, a media tylko od czasu do czasu wspominały ją przy okazji newsów o jej mężu.

Aż wreszcie, dociekliwi fani dostrzegli jeden szczegół! I, rzecz jasna, nie pozostawili tego bez komentarza. Zaczęli zasypywać Olę pytaniami "dlaczego nie nosi obrączki?".

To zabawne jak wiele z Was mnie o to pyta (ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi). Powód jest zupełnie prozaiczny. Zdjęłam, bo puchły mi palce. A potem zapomniałam, że zdjęłam - odpowiedziała wyraźnie rozbawiona Kwaśniewska.

Uff, trzymamy za słowo. A fani mogą odetchnąć z ulgą...

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić