Leonardo DiCaprio rozstał się z partnerką. Taka była między nimi różnica wieku

40

Leonardo DiCaprio rozstał się z Camillą Morrone. Para była ze sobą cztery lata. Między DiCaprio a Morrone była duża różnica wieku - aktor ma 47 lat, a modelka 25.

Leonardo DiCaprio rozstał się z partnerką. Taka była między nimi różnica wieku
Leonardo DiCaprio rozstał się z partnerką (Getty Images)

Amerykańskie media są tego pewne. Kolejny związek Leonarda DiCaprio z kobietą stał się właśnie historią. Jak informuje "People", gwiazdor świata filmu rozstał się z Camillą Morrone. Związek pary nie przetrwał próby czasu i zakończył się po czterech latach. Zerwanie miało zostać potwierdzone przez wiele niezależnych źródeł.

Nie wiadomo, co było powodem rozstania się DiCaprio z Morrone. Para stanowiła związek od czterech lat. Po raz ostatni zakochani byli widziani wspólnie 4 lipca, kiedy to spacerowali ze swoimi psami po plaży w kalifornijskim Malibu. Paparazzi nie zauważali wtedy pomiędzy nimi żadnych spięć.

W maju bieżącego roku para widziana była w tym samym miejscu. Zdaniem świadków pomiędzy aktorem a modelką doszło do bardzo emocjonującej rozmowy. DiCaprio miał wtedy pocieszać Morronę. Nie wiadomo, co było wtedy przedmiotem ich konwersacji. Nie wiadomo też, kiedy dokładnie ich związek dobiegł końca, jednak już w wakacje aktor był widziany sam podczas pobytu w Europie.

Koniec kolejnego związku Leonardo DiCaprio

DiCaprio - zdobywca Oscara za rolę w filmie "Zjawa" - zakończył kolejny już związek. W przeszłości zdobywca Oscara spotykał się m.in. z Bar Rafaeli, Blake Lively i Niną Agdal. Żadna z tych relacji nie przetrwała próby czasu. To, co łączyło wszystkie partnerki słynnego aktora, to to, że były od niego sporo młodsze. Dotychczasowa partnerka było od niego młodsza aż o 22 lata - ona urodziła się w 1997 roku, a on w 1974.

Po rozstaniu z Morrone DiCaprio prawdopodobnie szybko znalazł pocieszenie. Podczas pobytu w St. Tropez w tegoroczne wakacje DiCaprio wraz Tobeyem Maguire i Tristanem Thompsonem mieli spędzać czas na jachcie pełnym modelek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić