aktualizacja 

Łepkowska wygarnęła to wprost. "Królikowski jest trochę pajacem"

77

Ilona Łepkowska skomentowała rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. To nie wszystko. Gwiazda branży serialowej i pisarka, nazwała aktora "pajacem". Poszło o jego zachowanie w nowym programie TVN.

Łepkowska wygarnęła to wprost. "Królikowski jest trochę pajacem"
Ilona Łepkowska nazwała Antoniego Królikowskiego pajacem (AKPA, AKPA)

Ilona Łepkowska działa w polskiej branży filmowej od lat. Jest scenarzystką, pisarką i producentką. Nazywana "królową polskich seriali". Pisała scenariusze do "Barw szczęścia", "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", a polski show-biznes zna jak własną kieszeń.

Gwiazda nie miała oporów, by prosto z mostu powiedzieć co myśli o Antku Królikowskim. Aktor niedawno rozstał się z żoną, Joanną Opozdą i to tuż przed narodzinami ich syna, Vincenta. Mimo, że małżonkowie nie odnieśli się do wydarzeń ze swojej prywatności, wiadomo na pewno, że nie mieszkają już razem.

Wiele gwiazd zdążyło skomentować życiowe rozterki Królikowskiego i Opozdy. Ostatnio zrobiła to także Ilona Łepkowska: - Nie wiem, jak między nimi było. Na pewno rozstanie ze świeżo poślubioną żoną, która dopiero co urodziła dziecko, jest dosyć szokujące - powiedziała serwisowi "Jastrząb Post".

Aby nie było tak gorzko, scenarzystka postanowiła skomplementować młodego ojca, a ex-partnera Opozdy. Łepkowska "posłodziła cytrynę" chwaląc talent Królikowskiego. Jej zdaniem ma zadatki na dobrego aktora. Widzi potencjał i poleca pracę nad warsztatem. Ma jednak nadzieję, że jego osoba nie skończy się tylko na medialnym szumie:

Oby tylko nie roztrwonił swojej kariery w takich wygłupach i dosyć nieodpowiedzialnych zachowaniach, bo byłoby szkoda.

Łepkowska nazywa Królikowskiego "pajacem"

Między komplementami, królowa polskich seriali... nazwała Antka Królikowskiego pajacem. Nawiązała do programu TVN "Przez Atlantyk". Zachowanie aktora nie przypadło Łepkowskiej do gustu. Jej zdaniem Królikowski powinien dojrzeć i zachowywać się "jak na ojca przystało".

Nawet jak obejrzałam jeden czy dwa odcinki programu Przez Atlantyk, to on się cały czas wygłupia, jest trochę pajacem. To nie jest potrzebne, bo jest już dużym chłopcem. Jak był młodym chłopakiem, to można było taką formę istnienia publicznego przyjąć. Ale jest mężczyzną, jest ojcem, pora trochę wydorośleć.
Zobacz także: Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić